Order Bohatera Parafii

Stało się! Jesteś bohaterem w oczach Rzymu. Mało, który człowiek wie tak wiele jak ty. A przecież 50 poziom to nie koniec twoich możliwości. To dopiero początek. Początek świetlanej kariery. Łupienia wdów i sierot pod płaszczykiem pomocy. Cudowna rzecz.

BONUSY

 • poziom zdrowia: +32
 • poziom energii: +80
 • ilość wiernych +400
 • ilość wikarych +1
 • przyrost wiernych: +16

 

INFORMACJE

Relikwia Order Bohatera Parafii jest do zdobycia w jednym z questów seryjnych nagradzającym graczy awansujących w hierarchii. Można zdobyć ją w queście Awans Zawodowy 5. Quest dostępny dla graczy od 50 lvl.

Relikwia Order Bohatera Parafii oraz cykl questów Awans Zawodowy zostały przygotowane przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Wybory

zdjęcie: wikipedia

25 komentarzy do “Order Bohatera Parafii”

 1. Rozumiem, że pojawią się kolejne questy z serii e-lerning, z dużą ilością expa.
  Przeglądałem na FB ich propozycje. Dużo expa – OK – o to w tym chodzi, dużo zdrowia i energii – OK, ale 10 mln za Cudowną Zmianę z Chipem to już lekka przesada. Mam nadzieję, że koszta wykonania tych questów w zakresie C$ będą jednak mniejsze niż w propozycji. Jak dla mnie to mogą wymagać nawet więcej zdrowia i energii, ale proszę nie taka kasa…

 2. @Marcin

  Może wyraziłem się nieprecyzyjnie.
  Jasne jest dla mnie, że w tych questach chodzi o expa, a nie o relikwię. Chodzi mi o to, że moim zdaniem (w propozycjach) ten exp za drogo wychodzi

 3. no to jest bardzo inteligentne dawać coś kto nikt w przeciągu miesiąca nie zdobedzie , bo nie liczyłbym na to ze ludzie rzucą się na odpusty , nie tędy droga panowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *