E-learning 3

31

W jednym z questów stałych z serii E-learning można zdobyć relikwię Cudowna Zamiana z Chipem. Dokładniej rzecz ujmując, można zdobyć ją w queście E-learning 3. Quest dostępny dla graczy od 25 lvl.

Relikwia Cudowna Zamiana z Chipem oraz cykl questów E-learning zostały przygotowane przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski

zdjęcie: Strona www przez Peter Griffin

31 komentarzy

 1. domelossz napisał(a):

  pierwszy przeczytałem 🙂
  a i Parafianin spać nie możesz ? 🙂

 2. domelossz napisał(a):

  sorka że śmiecę ale w temacie żadnego info:
  co z tymi celtami?
  raz są raz ich niema
  raz mają obronę innym razem nie
  Jakieś info czy się poddali czy przeszli do kontrataku 🙂

  • Marcin napisał(a):

   Celtowie od pewnego czasu zainstalowali Oknowy System Operacyjny i od tego czasu nie wiadomo co z nimi. Natomiast można się spodziewać u nich szczątkowej obrony aby nie zarabiały na nich multkonta z 100 ministrantów.

 3. Zygmuntek napisał(a):

  hmmm aż tak z kasą i energią to aż nie mam co robić… nie szkoda czasu na tak niepraktyczne wynalazki???

 4. zoltar napisał(a):

  Ej pomocy , niech ktos zjedzie czubka codziennie mnie napierdala .
  I rozwala mi wojsko , z lupow dostaje tylko po pare patyków.
  Wiec robi to chyba tylko ze zlosliwosc.
  Zrobcie mu parafii jesien sredniowiecza 🙂
  help !!! 🙂

  • spantek napisał(a):

   po pierwsze – nie podajesz kto zacz,
   po drugie – kilka patyków to dosyć by się odbić militarnie,
   po trzecie – masz sejf/pielgrzymki – zrób z nich użytek…

  • Igon napisał(a):

   @zoltar a pisałeś mu chociaż by przestał ciebie łupać? A wysyłasz swoje wojska na pielgrzymkę?

 5. zoltar napisał(a):

  kurde 4000 to dosyc zeby obic ,
  nie chce mi sie wierzyc to nie jest minimalna pensja

 6. bożydar napisał(a):

  hmm chyba sam go zaczne łupać 🙂

 7. zdzislafff napisał(a):

  a może jednak jakiś quest z kasa w tle a nie tylko expo…….?

 8. Wolfenstein napisał(a):

  pamiętaj, że jeśli to Ty, albo głównie Ty tracisz wojsko, to atakujący dostaje bodajże 30% wartości zabitych jednostek, i o ile nagroda w postaci 4 000 $ jest mało warta, to resztę wartości uzyskuje zabijając np. 200 gospodyń czy organistów czy czego tam najdroższego tracisz najwięcej

 9. adam89 napisał(a):

  podpisuje sie pod zdzislaffem!! Czasem przydalaby sie jakas kasa, bo ostatnimi czasy wcale nie ma takich questow, a relkii i armia kosztuja ;D

 10. Zielosz napisał(a):

  ja popieram Zdzicha…trochę kasy się zawsze przyda… 😛

 11. Zumar napisał(a):

  Ło matko, jaki drogi quest!

  100 x 100 000 dolarów
  czyli 10 000 000 dolarów do zapłacenia

  A w zamian bon na 500 000 i 2 500 punków doświadczenia

 12. zdzislafff napisał(a):

  extra….za kasę do zdobycia???faktoza trzeba założyć nowe konto:) przynajmniej jest kasa…..a tu relki za x mln questy za x mln….helo….szczyt tej gry ma góra 30 parę osób do ataku! niech da każdy średnio 10k….a….35 lvl kościoła np 2738000 C$ kosztuje….ale przecież oj tam oj tam….wystarczy raz na tydzień wchodzić i kasa się uzbiera:) no …ale też zarobki musza być czyli….odpusty..sory…czekałem pisałem….Questa w 3/4 wymyśliłem….i nici…jak chcecie:)dziwie się, że szczyt tzw top nic o tym nie mówi…tylko 2 osoby poparły….

 13. zdzislafff napisał(a):

  @ Marcin. nowe-stare relki:)

 14. Zielosz napisał(a):

  nie chcę marudzić…ale prawdę pisze chłop…

 15. morgen napisał(a):

  muszę chociaż nie chce….przyznać racje zdzisławowi….wszystko za kase a kasy brak….

 16. zdzislafff napisał(a):

  jak zumar wyliczył… co to dla nas 10mln;) a poziom zamiast ułatwiać życie go utrudnia….ach sorry… ten 1%….czasem sie przydaje;) mało kiedy neguje postępowanie raczej bronie…a po moich postach(duuużo wcześniejszych możecie potwierdzić…lolo wtedy byłem podpisany…dajcie od 40 poziomu coś dla kasy….bez relki bez niczego….C$ tylko!!

 17. tadek666 napisał(a):

  Marcinie prosimy o quest na kasę. Popieram zdzislafff’a , niech niskie parafie tłuką XP te na wyższych poziomach niech księża mają wybór. Obecnie najwyższy poziom to chyba 42/43. Jeżeli nie będzie kasy nie będzie się budować. Jeżeli budujemy i chcemy szybciej skończyć kupujemy odpusty, nie budujemy nie kupujemy. Obawiam się, że dojdzie do tworzenia „szarej strefy” (kilka kont, przerzucanie relikwii)

 18. sifu napisał(a):

  Zakupię wałek rozkoszy lub wymienię na inną relikwię.

 19. Igon napisał(a):

  Zastanawia mnie po ile ataku mają ludzie w topie… bo jak się nie ma tyle w obronie to lepiej się nie pchać i zostać pożywką – ale mieć jakieś świecidełko…

 20. Igon napisał(a):

  Czyli co bez 50k+ gospodyń proboszcza lepiej nie pchać się do góry…

 21. Ola_ napisał(a):

  czyli przypuszczalnie ile taki top może miec ataku i obrony?

 22. zdzislafff napisał(a):

  dobra może za dużo wymagam…ale…wprowadzenie raz w miesiącu np. tzw (sobie wymyśliłem) szczęśliwa godzinę gospodyń za miesiąc szczęśliwa organistów za miesiąc ministrantów itd….że kosztują pół ceny? da rade coś takiego zrobić?lub kupowanie wojska za odpusty nawet jeśli brak wiernych:) specjalne jednostki? cokolwiek aby urozmaicić ? dodać jednostkę np do obrony sprzątaczkę papieża czy do ataku donosiciela biskupa? dużo pomysłów…ale jak z realizacja? są jakieś szanse?

  • Marcin napisał(a):

   Mój pomysł kupowania jednostek za odpusty nie przeszedł. Co do reszty to nie wiem, ale zawsze można spytać się admina. A co do nowych jednostek to mają się pojawić wraz z długoczekiwanymi sojuszami.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.