Turban Lina Badena

Turban Lina Badena to relikwia z dalekiego wschodu. Ta magiczna relikwia pozwala zniknąć na ok 10 lat takim niedobrym instytucją jak urząd skarbowy, ZUS, NFZ, policja, terroryści, chciwi bankierzy, rzecznik praw dziecka. Niestety jeśli się jej nie odnawia, to traci swoje cudowne właściwości i można stracić zdrowie a nawet życie. Kiedy jednak nikt nie wie, że korzysta się z jej dobrodziejstw wszystko jest bezpieczne. Warto pamiętać, że lepiej nie zabierać jej do samolotu bo współpasażerowie mogą reagować deko histerycznie. I nie prawdą jest, że jej posiadacz automatycznie uzyskuje umiejętność pilotowania jednostek latających.

BONUSY:

 • poziom energii: +15
 • ilość wikarych: +1
 • przyrost energii: +1
 • Ministranci: atak +2
 • Organiści: atak +500; obrona +1,2
 • Małe Dewotki: obrona +2
 • Gospodynie Proboszcza: atak +1,2; obrona +500

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię za niższą cenę można kupić w następujących godzinach:

 • 3:00 – 3:10
 • 5:10 – 5:20
 • 11:25 – 11:30
 • 16:40 – 16:45
 • 22:35 – 22:40

 

56 komentarzy do “Turban Lina Badena”

  1. nie bylo zadnego bledu. po co sie wrypaliscie nam w testy? ;d nawet chwili spokoju nie bylo 😉 nie dacie w ogole popracowac. no pain no gain.

 1. Proboszcz wybacz, ale informacji o testach nie było,a to że komuś nagle wyrosło wojsko to wg was coś normalnego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *