Tour do iloczyn II

Tour de iloczyn1. Aby rozpocząć grę musi zgłosić się dziewięciu graczy. Zgłoszenia będą przyjmowane 7 sierpnia 2011 od g.22.00 czasu bloga (nie mylić z czasem polskim). Wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

1a. Gracz, który zgłosił się o nieprawidłowej godzinie ma prawo wysłać kolejne zgłoszenie. Trzeciej szansy już nie ma.

1b. Zgłoszenie polega na podaniu swojego nicka z gry i liczby z zakresu 11-99.

2. Każdy gracz otrzyma numer startowy (1-9) zgodny z kolejnością zgłoszeń.

3. Po zgłoszeniu się 9 graczy zostanie obliczony iloczyn podanych przez nich liczb. A następnie sprawdzone, który z graczy otrzyma nagrodę.

4. Nagrody:

I nagroda: Dla gracza, który ma przyznany numer taki sam jak cyfra dziesiątek w wyliczonym iloczynie.

Rower ks. Mateusza (relikwia w grze)

II nagroda: Dla gracza, który ma przyznany numer taki sam jak cyfra setek w wyliczonym iloczynie.

Rower ks. Mateusza (relikwia w grze)

III nagroda: Dla gracza, który ma przyznany numer taki sam jak cyfra tysięcy w wyliczonym iloczynie.

Pistolet na Farbę (relikwia w grze)

IV nagroda: Dla gracza, który ma przyznany numer taki sam jak cyfra dziesiątek tysięcy w wyliczonym iloczynie.

Pistolet na Farbę (relikwia w grze)

5. Każda nagroda kosztuje 25000 C$. Jeśli gracz wylosuje 2 nagrody wtedy każda z nich będzie kosztować 50000 C$. Jeśli gracz wylosuje 3 nagrody to każda z nich będzie kosztować po 100000 C$. Jeśli gracz wylosuje 4 nagrody to każda z będzie kosztować 200000 C$. Nagrody będą do odebrania na wolnym rynku w ciągu 48h od daty ogłoszenia wyników. Po tym czasie przepadają.

6. Spory związane z grą rozstrzyga Marcin.

7. Wszyscy gracze biorący udział w tej edycji „Tour de iloczyn”  (ci, którzy otrzymali numer) nie będą mogli brać udziału w przyszłych edycjach tej zabawy.  Aktualnie nie mogą już brać udziału (grali  w I edycji):

Xander , piotrab , ulryk , Igon , Neider , CzarnyRydz , Michall , Kazimir , Bartusia

61 komentarzy do “Tour do iloczyn II”

1. Zgodnie z punktem 7 wszyscy mogą brać udział w tej edycji i dopiero od NASTĘPNEJ edycji nie będą mogli brać udziału uczestnicy tej edycji oraz Xander , piotrab , ulryk , Neider , CzarnyRydz , Michall , Kazimir , Bartusia ?

2. a jaki jest czas bloga tzn różnica do czasu polskiego?
    i mogli byście wstawić jakiś zegar z czasem bloga , wtedy nie było by więcej tego typu pytań oraz nieporozumień 🙂

1. Tak. Michall22 może. Michall nie wniósł zażalenia na nieuzasadnione użycie konta/nicku. W sumie po co miałby wnosić skoro dostał darmową nagrodę.

3. A zatem Rower ks. Mateusza wędruje do swietlik i lenio. Jak tylko uda mi się je wystrugać z drewna w warsztacie to wyślę (czyli dziś). A pistoletów nikt nie wygrał.