Zegar bloga

ZegarZamiast wciąż wysyłać komentarze testujące czas możecie teraz sprawdzić go pod adresem:

Oraz z prawej strony w sekcji LINKI.

I jest to najdokładniejsza metoda, bo pozwala nawet na podgląd sekund, co do tej pory nie było możliwe. Proszę więc już nie zaśmiecać wątków komentarzami typu „test czasu”.

9 komentarzy do “Zegar bloga”

1. Szkoda że wczoraj tego nie było 🙂 A może to i dobrze w sumie bo mi się udało i mam to z bani już.

2. Dodam od siebie – za każdy: test czasu – można oberwać odłamkiem… banem znaczy się 🙂 Aby nie było, że nie ostrzegałem!

1. Skoro tak to musisz się zbanować bo jak widzę napisałeś w swoim poście zakazane sformułowanie. I tu mi świta żeby to użyć do questu, niestety nie mam wyobraźni jak Marcin ale nawiązanie do Żywotu Briana i tekstu Heroda że „nikogo nie będziemy kamieniować(banować) dokąd nie zagwiżdżę na tym gwizdku, nawet jeśli ten ktoś powie „te słowa”. Po czym go ukamieniowali 🙂