Questy seryjne

QuestW związku z ostatnimi zmianami w wymaganiach questów możecie spodziewać się więcej Questów Seryjnych, tj. takich, których wykonanie zależy od ukończenia innego questu z serii. W tej chwili taki warunek spełniają questy „Złamana noga”. W przygotowaniu są już serie:

Teologia (aktualnie 3 poziomy)

Polityka (aktualnie 4 poziomy)

Dodatkowo quest „Kurs Zawodowy 2” będzie wymagał ukończenia questu „Kurs zawodowy 1”. Stanowić one będą zalążek kolejnej serii (Kursy Zawodowe – aktualnie 3 poziomy).

Wszystkie questy w serii będą stałe. Planowane jest również rozszerzenie ilości questów w serii do 5-10.

19 komentarzy do “Questy seryjne”

1. A czy sa planowane jakies mozliwosci zuzycia energii i zdrowia pomiedzy questami oprocz walki? Czy bedzie ich tyle, ze nie bedzie potrzeby?

2. @qwerty
    Masz wysoki poziom SPA, wszystkie relikwie plusujące i klikasz co kilkanaście minut przez 16 godzin dziennie czy robisz questy odpustowo? Pytam serio, nijak mi nie wychodzi że można w 5 dni zrobić wszystkie połamańce i RPDK bez ekstremalnego „hardcore gaming” 🙂

3. @Xander

Da się, ale faktycznie sporo to kosztuje i wymaga.
    Poza tym warto dobrze jest sobie rozłożyć punkty aby wykorzystać na maxa.

4. @Xander
    SPA wcale nie mam – jeszcze nie mogę budować, mam za niski poziom innych budynków. Odpustami wcale nie podpędzam. Owszem mam sporo relikwii, ale chyba nie wszystkie, z resztą mam też minusujące. Sporo też siedzę przed kompem – taka praca, w której wchodzenie na parafię nie przeszkadza ;p
    Nie mam zrobionej tylko mszy i nagabywania, kupiłem i nie widzę sensu wbijać expa.

5. Od przybytku głowa nie boli. Będą na zapas.

@qwerty
    Widać za często „przesypiam” kolejne klikanie i stąd te moje opóźnienia w questach nawet mimo Pióra 🙂