Świeczka Św. Anszeja

Świeczka Św. Anszeja to bardzo interesująca relikwia. Służy do wróżb. Wróżby są złe. A są złe, gdyż nie masz z nich ani grosza. Dzięki Świeczce Św. Anszeja to się zmieni. Nie znaczy to, że wróżby nie staną się lepsze. Po prostu będziesz mógł na nich zarabiać. Wystarczy, że sprzedasz trochę wosku. Jako, że jest to święty i ekologiczny wosk, sprzedasz go w atrakcyjnej cenie. W atrakcyjnej dla ciebie ma się rozumieć. Połączysz też sacrum z profanum.  Czyli wosk z kasą. A na dodatek  spodoba się to niektórym z twoich wiernych.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +12
 • poziom energii: +12
 • miejsce na C$ +350000
 • przyrost C$: +5
 • Babcie Moherowe: +7 do obrony
 • Gospodynie Proboszcza: +270 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia do zdobycia w queście czasowym o nazwie Impreza u Anszeja. Quest Impreza u Anszeja zaczyna się 29.11.2011 o godzinie 23:45 a kończy się 1.12.2011 o godzinie 1:15. Quest dostępny dla graczy od 7 lvl.

zdjęcia: wikipedia, wikipedia,

 

14 komentarzy do “Świeczka Św. Anszeja”

 1. no coraz więcej tu się dzieje:) to cieszy:) a wiadomo chociaż czy kasa będzie potrzebna do wykonania questu? czy raczej ja dostaniemy ?

  1. Raczej dostaniemy. Ale będzie też potrzebna. Ale dostaniemy. Ale… ups… impreza się jeszcze nie zaczęła a już widać efekty 😀

 2. A jest jakaś szansa na podpowiedź co do wymagań tego questa? Jakoś szperam i szperam i nic wyszperać nie mogę 🙁

 3. Szacun dla księży co dają radę w tak krótkim czasie zrobić taki quest. Ciekawy jestem ilu ludkom się udało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *