Świeczka Św. Anszeja

Świeczka Św. Anszeja to bardzo interesująca relikwia. Służy do wróżb. Wróżby są złe. A są złe, gdyż nie masz z nich ani grosza. Dzięki Świeczce Św. Anszeja to się zmieni. Nie znaczy to, że wróżby nie staną się lepsze. Po prostu będziesz mógł na nich zarabiać. Wystarczy, że sprzedasz trochę wosku. Jako, że jest to święty i ekologiczny wosk, sprzedasz go w atrakcyjnej cenie. W atrakcyjnej dla ciebie ma się rozumieć. Połączysz też sacrum z profanum.  Czyli wosk z kasą. A na dodatek  spodoba się to niektórym z twoich wiernych.

• poziom zdrowia: +12
  • poziom energii: +12
  • miejsce na C$ +350000
  • przyrost C$: +5
  • Babcie Moherowe: +7 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +270 do obrony

Relikwia do zdobycia w queście czasowym o nazwie Impreza u Anszeja. Quest Impreza u Anszeja zaczyna się 29.11.2011 o godzinie 23:45 a kończy się 1.12.2011 o godzinie 1:15. Quest dostępny dla graczy od 7 lvl.

zdjęcia: wikipedia, wikipedia,

1. zdzisłafff napisał(a):

no coraz więcej tu się dzieje:) to cieszy:) a wiadomo chociaż czy kasa będzie potrzebna do wykonania questu? czy raczej ja dostaniemy ?

• Parafianin napisał(a):

Raczej dostaniemy. Ale będzie też potrzebna. Ale dostaniemy. Ale… ups… impreza się jeszcze nie zaczęła a już widać efekty 😀

2. zdzisłafff napisał(a):

dawno już czasowego nie było:)

3. zdzisłafff napisał(a):

dobra nie było pytania już doczytałem na google+ 🙂

4. TomaszM napisał(a):

A jest jakaś szansa na podpowiedź co do wymagań tego questa? Jakoś szperam i szperam i nic wyszperać nie mogę 🙁

5. zdzisłafff napisał(a):

poczekamy:) ale nie wiem czemu mam wrażenie, że rynek będzie oblegany:P

6. pamparampam napisał(a):

Przez chwilę myślałem, że to będzie super szybki quest i potrwa tylko od 23.45 do 1.15 tej samej nocy. Mogłoby być ciekawie…

7. WHT napisał(a):

brawo za nawiązanie do Kalibra

8. TomaszM napisał(a):

I po queście… Dziękuję.

9. tomasino napisał(a):

Szacun dla księży co dają radę w tak krótkim czasie zrobić taki quest. Ciekawy jestem ilu ludkom się udało.

10. TomaszM napisał(a):

@tomasino
    Po prostu wiele wysiłku w rozbudowę SPA (naprawdę pomaga).