Najlepsza Dziurka w Parafii

Doskonale wiesz, że wierni poddają się pogańskim zwyczajom i leją wosk przez dziurkę. Przez dziurkę od klucza. Co stoi więc na przeszkodzie, abyś to właśnie ty został właścicielem klucza z najlepszą dziurką? Wierni ustawią się ponownie w kolejce, aby zakupiony wcześniej u ciebie wosk, przelać przez najlepszą dziurkę w parafii. I nie tylko przelać ale i przele… No dobra, tylko przelać.

BONUSY

• miejsce na C$ +15000
  • ilość wiernych +15
  • przyrost C$: +2

INFORMACJE

Relikwia dostępna 30.11.2011 roku. Wystawiona zostanie około godziny 16:00, bo trzeba zdążyć przed wieczornym laniem wosku. Będzie jej prawie 2000 sztuk.

11 komentarzy do “Najlepsza Dziurka w Parafii”

1. Chciałem tylko stwierdzić jako zdrowy na umyśle ksiądz rodzaju męskiego że nazwa tej relikwii jest super:)

1. @sticky_fingaz
      Są Księża co bardzo chętnie nosili by 'ŧęczowe’ sutanny… więc interpretacja może być inna u księży co 'lubią’ kobiety i są z celibatem na bakier. 😛