Węgiel

Czarne złoto Parafiandii. Szczególnie obficie występuje na południu kraju, gdzie nasi dzielni górnicy drążą w ziemi tunele do hałd i składowisk zachodnioeuropejskich koncernów. To znacznie tańsze niż szukanie go w naturalnym miejscu występowania. Ten kawałek jest jednak dość niezwykły – przyciąga górników niczym świeca komary. Wystawiając go na Barbórkę możesz być pewien, że wielu z nich przyłączy się do twojej parafii.

• ilość wiernych +39

Relikwia Węgiel jest do zdobycia w queście czasowym pt „Barbórka”. Quest rozpocznie się 3 grudnia o 23:45 a zakończy 4 grudnia o 23:45.

Relikwię  Węgiel oraz quest czasowy Barbórka przygotował Marcin, który stworzył też „Przekręt – gra planszowa

zdjęcie: wikipedia , wikipedia

28 komentarzy do “Węgiel”

1. tam przy tym opisie chyba nie powinno być(o tagi chodzi) ilości wiernych bo daje tylko przyrost kasy:)

2. aha bo tu z boczku:”03 gru 2011 o godz. 17:05
    Relikwie
    „przyrost C$” „przyrost wiernych” quest czasowy quest czasowy barbórka

a w opisie tylko : „BONUSY: przyrost wiernych: +39”

1. Tyle, że to jest zwiększenie ilości wiernych a nie ich przyrostu. Tym samym do rekrutacji w ciągu 5 minut jest tyle samo wiernych a jesli nie rekrutujesz w nocy to zarabiasz dodatkowe 39C$ co 5 min na poranny zaciąg.

3. Dajcie przedsmak mikołajek coś dla elity… np. elfią czapkę

+15 do energii