Kara Śmierci

Bezcenny Obraz EgzekucjiW związku z nowymi propozycjami w zakresie zmniejszania przestępczości za pomocą kary śmierci publicznie ogłaszamy, że jesteśmy za a nawet przeciw. Wykonywana kara śmierci nie może bowiem psuć widoku z okna plebanii (jak to może dziać się, gdy skazany zawiśnie na pobliskiej szubienicy) ani też powodować spadków mocy podczas transmisji z meczów Pierwszej Ligi Piłki Bikinii (co zdarzyć się może w przypadku uruchomienia kilku krzeseł elektrycznych). Kara powinna służyć społeczeństwu a przynajmniej jego Religijnym Przewodnikom. Dlatego należy naciskać na parlamentarzystów aby skazani byli zsyłani na pierwszą linię obrony twojej parafii i tu ginąc w słusznej sprawie odpokutowali swoje występki. Niech ich śmierć na coś się przyda innym – np: Tobie, twojej gosposi, waszym.. to jest jej dzieciom. Kwestią do dyskusji pozostaje czy na karę śmierci zsyłać tych co krzywo patrzą na własnego księdza czy okazać się liberałem i katalog przestęp objętych tą sankcją rozpocząć od dużo gorszego rzucania niedopałków na terenach przykościelnych.

Aby pokazać władzy  jak humanitarną i tanią metodę proponujemy Rzym na najbliższe 48h zwiększy dotacje za eliminacje skazańców z pierwszych linii wrogiej obrony do 66%.

Zwracamy się też do Waszych Świątkowości o wypowiedzi na temat tego, czy kara śmierci powinna być wprowadzona w Parafiandii? Za jakie przestępstwa powinno się ją wymierzać? A także, czy chcieli byście powiesić u siebie na plebanii kopię Bezcennego Obrazu Egzekucji (do obejrzenia po zalogowaniu się w  Twarzoksiążce).

Co zrobić z relikwią "Bezcenny Obraz Egzekucji"

• dodać za półdarmo (1500000 C$) (62%, 116 Głosów)
  • dodać dla wybranych (3000000 C$) (23%, 42 Głosów)
  • nie implementować w grze (15%, 28 Głosów)

Głosujących: 186

Loading ... Loading ...

1. wierzacy pisze:

Nie mam konta na twarzksiążka.com i nie będę zakładał, ale kara śmierci jest sprzeczna z obowiązującym prawem kościelnym, a jak wiadomo średniowiecze już się skończyło, więc dajcie samą relikwię, która daje wszystko i dużo, taki ze mnie pazerny klecha.

• Marcin pisze:

To Celtycka propaganda. Średniowiecze jest nieśmiertelno-nieprzemijające. A kto się nie zgadza tego na stos. I niech wtedy twierdzi, że średniowiecza nie ma.

2. Satan pisze:

Marcin ma racje. Kara smierci musi byc!!!

3. Marcin pisze:

Proponuję zakończyć głosowanie w Mikołajki a potem wyciągniemy konsekwencje wobec głosujących.

4. domelossz pisze:

Będzie jakieś zakończenie bo to już po mikołajkach ? 🙂

5. Marcin pisze:

Ogłaszam koniec głosowania. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie. Już wkrótce podamy co z niej wyniknęło

6. domelossz pisze:

to „wkrótce” coś długo trwa 🙁