Świeczka Kibica

Świeczka KibicaŚwieczka Kibica to zwykła relikwia, która w niezwykły sposób nie wszędzie jest legalna. Przez niektórych nadgorliwych cieciów stadionowych może być nawet zakazana. A przecież jest to po prostu świeczka na tort dla twoich organistów i gospodyń. Ale tylko dla tych, którzy są zapalonymi kibicami. Przydatna gdy obchodzą imieniny, urodziny oraz przy okazji. Masz Świeczkę Kibica, więc nie musisz kupować nikomu prezentów. Tort i tak parafianie przyniosą.

• Organiści: +999 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza: +999 do obrony

Świeczka Kibica pojawi się w sprzedaży 05.11.2013 po godzinie 20.00

Zdjęcie: Wikipedia

1. jacko napisał(a):

WOW po 20.00 a nie po 22.00.
    Ostro się dzieje 🙂

2. tomasino napisał(a):

Ja uwielbiam ją, muszę ją mieć, niech świeci dla mnie

3. Chan napisał(a):

Czyli nie tylko ja o tym słyszałem xD

4. Antykatolik napisał(a):

Toma psino widac że wiejskie przyśpiewki to twój poziom

• tomasino napisał(a):

O widzę, że przechodzimy z uprzejmościami na forum publiczne? W takim razie powinieneś antykatoliku przedstawiać się ze swojego głównego konta jako skoworoneczek mamuni co nie? Chyba że antykatolik to właśnie ta twoja mamunia co?
      A wracając do sprawy to masz rację lubię małomiasteczkowe klimaty. Pozdrawiam wszystkich księży ze wsi

5. Elizjasz_wiecznie_liżący napisał(a):

po ile była?