Biały Koń

Biały KońPodobno dziś trzeba go mieć. Nie wiesz po co, ale starasz się nadążać za modą. Taki koń ponoć przechadza się głównymi ulicami większych miast. Jest też wyjątkowo wybredny. Podobno je tylko rogale z białym makiem. Maku masz całą plantację, więc to nie problem. Jak będzie trzeba, to każesz go przemalować choćby i na różowo. Rogale każesz upiec gospodyni. Jeszcze tylko trochę grosza wysupłać i koń może być twój. Czego się przecież nie robi dla sławy w parafii.

• miejsce na C$: +100000
  • ilość wiernych: +10
  • Gospodynie Proboszcza: +1 do ataku

Relikwia Biały Koń pojawi się dziś (czyli 11.11.2013) na Wolnym Rynku w większym rzucie po godzinie 22.00. Jednakże z okazji święta papież ma dziś gest (lub dziurawe ręce) więc kilka sztuk relikwii może pojawić się na rynku w ciągu dnia. Kiedy i jak mocno papież potrząśnie relikwiarzem, tego nie wie nikt. Lepiej więc mieć oczy i uszy szeroko otwarte.

Zdjęcie: Wikipedia

3 komentarze do “Biały Koń”

1. Litości… znowu jeszcze nie skończyła się sprzedaż relki wartej 350 000 (zostało ok. 100 sztuk), a już pojawia się na rynku pojawiają się na sprzedaż MINIM za 10 000 0000. Aż żal d… ściska.

1. to kupuj i sprzedawaj a nie marudzisz 😛 im ktoś wcześniej wystawi tym ma większą szansę na sprzedaż, pomyśl jak ktoś gra tylko wieczorami i kupi relkę tak jak wczoraj, czyli po 22 to co ma nie wystawiać na wr bo jeszcze jakieś parę sztuk zostało? takto ma szansę że relka się sprzeda w ciągu dnia a nie będzie bez sensu w sejfie leżeć