Świece Adwentynki

Świece Adwentynki są niezbędne do ukończenia questu czasowego Wielka Msza Adwentowa.

Quest czasowy Wielka Msza Adwentowa rozpocznie się 22.12.2011 o godzinie 23:45 a zakończy 23.12.2011 o godzinie 23:45. A zdobyć w nim będzie można relikwię Magiczny Lampion Roratni.

Świece Adwentynki będą dostępne na wolnym rynku, jednak ich cena NIE BĘDZIE adekwatna do ich statystyk. No i wystąpią w ograniczonej ilości.

Pierwsza Świeca Adwentynka

Pierwsza Świeca Adwentynka to zwykła i niczym specjalnym nie wyróżniająca się świeczka. W sumie daje niewiele. Trochę zdrowia i nic więcej.

• poziom zdrowia: +10

Druga Świeca Adwentynka

Druga Świeca Adwentynka to zwykła i niczym specjalnym nie wyróżniająca się świeczka. W sumie daje niewiele. Garść energii i nic więcej.

• poziom energii: +10

Trzecia Świeca Adwentynka

Trzecia Świeca Adwentynka to zwykła i niczym specjalnym nie wyróżniająca się świeczka. W sumie daje niewiele. Odrobina miejsca na wiernych i nic więcej.

•  ilość wiernych +10

zdjęcia: Trzy świece przez Alice Birkin

1. Gracz napisał(a):

No takie bonusy powalające, chyba o 6 wstawać nie będę, lub pójdę do kościoła w realu jak już.

2. JackusVII napisał(a):

Wstawaj bo warto, lampion jest wykokszony 😀

3. WHT napisał(a):

a coś więcej i bliżej o owym lampionie?

4. Protazy napisał(a):

Dziad lekki te relikwie.Ostatnio dużo takich słabiaków.Wole rzadziej ale lepsze.

5. JackusVII napisał(a):

Pojawi się to sie dowiesz, ale to jest relikwia typu must have 🙂

6. TomaszM napisał(a):

A kiedy te świece pojawią sie w sprzedaży?

7. Igon napisał(a):

Bania taka, że sprzedaż papiestwu to 0.5MC$ więc i cena będzie też dość gruba.

8. garyneville napisał(a):

Nie no Panowie i Panie szanujmy sie świeczka na rynku za 7mln?

9. kulfon napisał(a):

i gdzie ten quest ??

10. kulfon napisał(a):

jest 6:28 a mi nic się nie wyświetla

11. kulfon napisał(a):

……..yhm zajebiscie bo wczoraj nie zrobilem 😛
    ale jestem na tyle normalny ze nie bede siedzail przed kompem o 6 rano w niedziele ………..
    pozdrawiam wszystkich ktorzy są juz w pracy o tej porze……..