Magiczny Lampion Roratni

Relikwia wyjątkowo cenna w tym okresie. Obserwujesz bowiem wiernych przynoszących lampiony na roraty i wiesz, że czegoś tak pospolitego mieć nie możesz. Jednakże przydałoby się światełko ciemną nocą. Zwłaszcza, że ostatnio gubisz się podczas nocnych wędrówek do toalety czy sypialni ministrantów. Potrzebujesz czegoś, co godnie oświetli ci drogę ku przybytkom ulgi i rozkoszy. Ciemności zwodzą, oszukują i otumaniają, a czasem nawet okradają. A ty nie zniesiesz przecież ani kolejnego oddania moczu do szafy, ani pobudki w nogach najstarszej gospodyni, ani znikających C$ z kieszeni sutanny.

• poziom zdrowia: +10
  • poziom energii: +10
  • miejsce na C$ +500000
  • ilość wiernych +10
  • ilość wikarych +1
  • przyrost C$: +1
  • Organiści: +290 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza:  +290 do obrony

Relikwia Magiczny Lampion Roratni jest do zdobycia w queście czasowym Wielka Msza Adwentowa.

Quest czasowy Wielka Msza Adwentowa rozpocznie się 22.12.2011 o godzinie 23:45 a zakończy 23.12.2011 o godzinie 23:45.

Aby ukończyć quest Wielka Msza Adwentowa należy posiadać trzy relikwie: Pierwszą Świecę Adwentynkę, Drugą Świecę Adwentynkę, Trzecią Świecę Adwentynkę.

zdjęcia: Latarnia i holly przez Petr Kratochvil, Koszyk Up Close przez Jay Ballanger, Boże światło przez Petr Kratochvil

1. domelossz napisał(a):

relka zacna.
    tylko troszeczkę za mało do ilości wiernych.
    ale znowu marudzę 🙂

2. JackusVII napisał(a):

E tam. Dobrze jest że te świece nie dają expa. Można spokojnie robić : )

3. wyrwilas napisał(a):

wiecie skąd sie wziala ta relka
    Wolny rynek

Pierwsza Świeca Adwentynka
    Bonusy:
    do poziomu zdrowia: +10
    Liczba ofert na wolnym rynku: 1
    Najtańsza oferta za: 5000000 C$
    ZOBACZ OFERTY

4. domelossz napisał(a):

z tymi wymogami to jak na jeden dzień to troszeczkę przesada 🙁
    polecą SMS-y, przelewy
    zarobek dla was zacny, jak i relka.

5. TomaszM napisał(a):

A mój lampion już stoi w salonie na kominku i to bez odpustów 🙂

6. TwojeSumienie napisał(a):

no ja juz mam troche odpustow niestety poszlo ale co tam 🙂

7. MFIRM napisał(a):

Trzeba zainwestować w spa i questy będą szybciej szły. Quest dość wymagający ale jak najbardziej wykonalny.

8. TwojeSumienie napisał(a):

dałem świeczki na wr jakby ktoś chciał to są w cenie jakiej papiestwo sprzedawało 😉

9. Bozydara napisał(a):

ja równiez bez odpustów mam już lampionki całkiem nieżła relikwia