Seria Questów Roraty

Niestety. Mimo, że chciałeś tego uniknąć – nie udało się. Musisz stawić się na 3 mszach roratnich. Stawić? Odprawić je! No niby nic. Ale one odbywają się rano. RANO. Wtedy kiedy śpisz. A najgorsze, że nagroda za ich ukończenie jest marna. Trzy marne nagrody. To skandal. Ale… Biskup powiedział, że w nagrodę za odprawienie tych trzech mszy porannych będziesz mógł poprowadzić Wielką Mszę Adwentową. A sam wiesz jaka tam kasa czeka. No i masz nadzieję, że zdobędziesz jakaś ciekawą relikwię.

Zatem informujemy co następuję:

•  W niedzielę 18.12.2011 o godzinie 6:00 rozpocznie się quest Roraty 1, który potrwa godzinę (koniec 7:00). Zdobyć będzie można Pierwszą Świecę Adwentynkę
  •  W poniedziałek 19.12.2011 o godzinie 6:00 rozpocznie się quest Roraty 2, który potrwa godzinę (koniec 7:00). Zdobyć będzie można Drugą Świecę Adwentynkę
  •  We wtorek 20.12.2011 o godzinie 6:00 rozpocznie się quest Roraty 3, który potrwa godzinę (koniec 7:00). Zdobyć będzie można Trzecią Świecę Adwentynkę

Ważne!

Aby rozpocząć i ukończyć quest Roraty 2 należy ukończyć quest Roraty 1, a aby rozpocząć i ukończyć quest Roraty 3 należy ukończyć quest Roraty 2.

Więcej o Świecach Adwentynkach

zdjęcia: Krzyż i ołtarz przez Petr Kratochvil

1. Ola_ napisał(a):

U nas roraty są wieczorem, więc z tą ranną godziną, to średnio tak musi być.

2. Ks. Tadeusz R. napisał(a):

Nic sie nie da zrobic z godzina questu w niedziele??? Bd dopiero trzeźwiał, jak zapewne wiekszosc ksiezy po sobotnich imprezach!!!

3. TwojeSumienie napisał(a):

eee no chyba was bóg opuścił… 😛

4. domelossz napisał(a):

rzeczywiście ranne roraty to troszeczkę a nawet zaje…. przesada.
    w mojej parafii roraty zaczynają się jak ja wstanę
    ani sekundy wcześniej(prawo proboszcza 🙂 )
    a tu papiestwo narzuca Mi pierwszemu po panu B. (przynajmniej dla moich owieczek ) co mam robić!
    SKANDAL! 🙂

5. obarak napisał(a):

to ksiądz (Ks.Tadeusz R.) nie wie że się święta zbliżają i się stroni od napojów alkoholowych i imprez cielesnych?

6. zulatino napisał(a):

U mnie rorat rano nie ma, bo ksiądz nie wstałby, także proszę o opcję lux dla mnie, bo ja idę w jego ślady hehe 🙂

7. domelossz napisał(a):

i jak widać proboszczowe rano śpią ( może admini wezmą to pd uwagę)
    a wikarzy nie zawsze wiedza co chcą(znaczy ich pan 🙂 )
    i tego papiestwo jak zwykle nie przemyślało 🙁
    i cholera po całym tygodniu słuchania spowiedzi muszę wstać!
    normalnie skandal!
    trudne jest życie proboszcza 🙂

coś widzę jakąś schizmę na horyzoncie !

8. domelossz napisał(a):

taka propozycja :
    jakiś tam czas od momentu zalogowania (oczywiście w danym dniu, tygodniu, miesiącu, roku)
    i nie było by problemu z za wcześnie za późno !
    wiem nie ten temat.

ale proszę o rozpatrzenie.

9. Michael666 napisał(a):

Owszem, za wczesna.

10. Satan napisał(a):

Ja proponuje o 4.44 do 5.55. W koncu ok 5.15 najlepiej sie mysli 🙂

• Marcin napisał(a):

A ja proponuję na 3 dni wylecieć do Stanów. W tamtejszej strefie czasowej ten quest wypadnie koło południa. Z resztą tam obowiązuje kilka stref czasowych, więc porę bedzie można samemu sobie wybrać.

11. Return napisał(a):

Spokojnie Panowie i Panie(?). Więcej luzu. Walczymy wirtualnymi armiami, płacimy wirtualna kasa, wstańmy więc (mam nadzieję wyjątkowo) zdobyć świeczki dla dobra zabawy.. A zresztą. tak mówiąc szczerze to moja prostata o tej porze goni mnie do sikania 🙂
    Marcin – a może tak seria questów zdrowotnych dla osób w starszym wieku?

12. domelossz napisał(a):

Do celtów nie mam ochoty 🙁

a moja propzycja nadal aktualna.
    quest czasowy
    trwa powiedzmy 3godz.
    w danym dniu (i tylko wtedy) loguje się i od tego momentu leci te 3 godz.

a wstawanie o 6 rano?
    porażka 🙁

pewnie i tak wstanę zrobię questa i dalej lulu 🙂

13. Marcin napisał(a):

NIe wstałem 🙂 Bo rano to koło południa jest dla mnie. Trudno hiperbiskup jaką pokutę wyznaczy.