Skeleton na Olimpiadzie

SkeletonSkeleton to konkurencja obdzierania parafian z kasy na mrozie. Praktykowana jak Parafiandia długa i szeroka. Mamy wielu mistrzów, którzy nie dość, że potrafią obedrzeć parafian do ostatniego grosza to jeszcze zabiorą im jeszcze ostatnią koszulę a nawet jeśli potrzeba to oskalpują do łysego szkieletu – stąd nazwa konkurencji.

Skeleton obejmuje 2 konkurencje (2 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

Terminy startów:

13 lutego Ślizg kobiet 1. i 2. zjazd 8:30 czasu bloga
14 lutego Ślizg mężczyzn 1. i 2. zjazd 13:30 czasu bloga
Ślizg kobiet 3. i 4. zjazd 16:40 czasu bloga
15 lutego Ślizg mężczyzn 3. i 4. zjazd 15:45 czasu bloga

Tym razem premiować będziemy graczy, którzy potrafią osaczyć innych z przodu i z tyłu. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to numer przejazdu. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Ślizg kobiet i zgłasza pierwszy zjazd to musi 13 lutego między 8:30 a 12:30 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Ślizg kobiet, 1

Do trzeciego i czwartego zjazdu będą zakwalifikowani maksymalnie 10 graczy, którzy najszybciej i poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to komentarze te oddzielone tylko 1 komentarzem innego zawodnika (otoczą go z przodu i z tyłu). Dodatkowo komentarze od jednego gracza nie mogą pojawić w tej samej minucie (wg czasu bloga). Tylko jednoczesne spełnienie tych trzech warunków pozwoli wygrać i przejść do 3 i 4 zjazdu. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 zjazd. Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się.

Gracze, którzy zakwalifikują się do 3 i 4 zjazdu muszą w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to numer przejazdu. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Ślizg kobiet i zgłasza trzeci zjazd to musi 14 lutego między 16:40 a 20:40 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Ślizg kobiet, 3

Wygrywa 3 graczy , którzy poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to komentarze te oddzielone tylko 1 komentarzem innego zawodnika (otoczą go z przodu i z tyłu). Dodatkowo komentarze od jednego gracza nie mogą pojawić w tej samej minucie (wg czasu bloga). Tylko jednoczesne spełnienie tych trzech warunków pozwoli wygrać. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 zjazd. Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się. Niestety może się zdarzyć, że nikt nie dostanie nagrody w tej konkurencji.

grafika: wikipedia


SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

127 komentarzy do “Skeleton na Olimpiadzie”

 1. W konkurencji Skeleton kobiet nagrody otrzymają:
  Jac­ku­sVII korze­nio­bojca – złota
  Gary Jac­ku­sVII – srebrna
  Kropek Gary – brąz

 2. W kon­ku­ren­cji Ske­le­ton męż­czyzn nagrody otrzy­mają:
  sno­of­kin — złota
  Bozydara— srebrna
  Brązowej nikt nie wyślizgał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *