Skeleton na Olimpiadzie

SkeletonSkeleton to konkurencja obdzierania parafian z kasy na mrozie. Praktykowana jak Parafiandia długa i szeroka. Mamy wielu mistrzów, którzy nie dość, że potrafią obedrzeć parafian do ostatniego grosza to jeszcze zabiorą im jeszcze ostatnią koszulę a nawet jeśli potrzeba to oskalpują do łysego szkieletu – stąd nazwa konkurencji.

Skeleton obejmuje 2 konkurencje (2 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

Terminy startów:

13 lutego Ślizg kobiet 1. i 2. zjazd 8:30 czasu bloga
14 lutego Ślizg mężczyzn 1. i 2. zjazd 13:30 czasu bloga
Ślizg kobiet 3. i 4. zjazd 16:40 czasu bloga
15 lutego Ślizg mężczyzn 3. i 4. zjazd 15:45 czasu bloga

Tym razem premiować będziemy graczy, którzy potrafią osaczyć innych z przodu i z tyłu. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to numer przejazdu. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Ślizg kobiet i zgłasza pierwszy zjazd to musi 13 lutego między 8:30 a 12:30 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Ślizg kobiet, 1

Do trzeciego i czwartego zjazdu będą zakwalifikowani maksymalnie 10 graczy, którzy najszybciej i poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to komentarze te oddzielone tylko 1 komentarzem innego zawodnika (otoczą go z przodu i z tyłu). Dodatkowo komentarze od jednego gracza nie mogą pojawić w tej samej minucie (wg czasu bloga). Tylko jednoczesne spełnienie tych trzech warunków pozwoli wygrać i przejść do 3 i 4 zjazdu. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 zjazd. Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się.

Gracze, którzy zakwalifikują się do 3 i 4 zjazdu muszą w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to numer przejazdu. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Ślizg kobiet i zgłasza trzeci zjazd to musi 14 lutego między 16:40 a 20:40 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Ślizg kobiet, 3

Wygrywa 3 graczy , którzy poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to komentarze te oddzielone tylko 1 komentarzem innego zawodnika (otoczą go z przodu i z tyłu). Dodatkowo komentarze od jednego gracza nie mogą pojawić w tej samej minucie (wg czasu bloga). Tylko jednoczesne spełnienie tych trzech warunków pozwoli wygrać. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 zjazd. Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się. Niestety może się zdarzyć, że nikt nie dostanie nagrody w tej konkurencji.

grafika: wikipedia

SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

127 komentarzy do “Skeleton na Olimpiadzie”

1. To idealna konkurencja dla multikont bo trolle mogą się sami osaczać, ale liczę na sprawne funkcjonowanie komisji antydopingowej. Na razie daje radę, oby tylko jej uczestmikom w gardłach nie zaschło.

2. Do 3 i 4 ślizgu idą:
    gazda,1