Sieć Rybacka

siec-rybackaZ poszukiwań Złotej rybki pozostała Ci tylko ta sieć. Szkoda, że nie mówi ludzkim głosem i nie spełnia życzeń. Choć w zasadzie spełnia jedno: “Oby Nasi wrogowie nie potrafili walczyć“. Bo zarzucona na atakujących ogranicza ich ruchy i wtedy bez problemu można ich zneutralizować. Specjalnie w tym celu zadbałeś o zastąpienie zwykłeś plecionki tytanową linką. Złapanym dasz do wyboru honorową śmierć lub przyłączenie się do twojej parafii.

•  ilość wiernych: +75
  • Małe Dewotki: +1 do ataku i +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +1 do ataku i +13 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +1 do ataku i +199 do obrony

Reli­kwia Sieć Rybacka jest do zdo­by­cia w queście cza­so­wym BAJKI 7. Quest dostępny dla gra­czy, któ­rzy mają przy­naj­mniej 15 lvl i ukoń­czony Quest BAJKI 6. Quest BAJKI 7 roz­pocz­nie się 1.06.2014 o godzi­nie 1:15 i potrwa do 30.06.2014 do godziny 23:45.

Zdjęcie: Streszczenie sieci tle przez Petr Kratochvil

2 komentarze do “Sieć Rybacka”

1. W zasadzie urlop w pracy zaplanowałem na sierpień, ale chyba muszę zmienić na czerwiec – bo z klikaniem sie nie wyrobie …