Chatka z Piernika

12

chatka-z-piernikaPolowanie na czarownice zakończone. Stosy spłonęły pozostały jedynie skonfiskowane dobra. Najcenniejszą jest Chatka z Piernika należąca do niejakiej Baby Jagi. Działa nawet bez swojej właścicielki wabiąc do wnętrza dzieci z okolicy. Dzięki temu będziesz mógł mieć więcej ministrantów i małych dewotek a dotychczasowi będą lepiej walczyć trenując w kolejce do wejścia.

 
 
 

BONUSY:

 • ilość wiernych: +59
 • Ministranci: +1 do ataku i +0,5 do obrony
 • Małe Dewotki: +0,5 do ataku i +1 do obrony

INFORMACJE:

Reli­kwia Chatka z Piernika jest do zdo­by­cia w queście cza­so­wym BAJKI 6. Quest dostępny dla gra­czy, któ­rzy mają przy­naj­mniej 13 lvl i ukoń­czony Quest BAJKI 5. Quest BAJKI 6 roz­pocz­nie się 1.06.2014 o godzi­nie 1:15 i potrwa do 30.06.2014 do godziny 23:45.

zdjęcie: Boże Narodzenie 2011 Gingerbread House przez Michael Miloserdoff

12 komentarzy

 1. Stefun napisał(a):

  No to się porobiło. Szkoda, że 1 czerwca nie jest dzisiaj albo jutro przynajmniej.

 2. Izun napisał(a):

  Poszukuję szarych tuzkowych kurtek w rozsądnych cenach 😛 ktoś, coś?

  • Cristoff napisał(a):

   Zrób quest stały,;P A jak nie chcesz, bo straszna ilość expa leci to kup jest na 50mln na WR, były taniej, ale jak są do questu czasowego to odrazu cena 200%

   • Izun napisał(a):

    Quest stały już dawno zrobiony, ale kurtki jakoś tak nieopatrznie się kiedyś pozbyłam… No i niestety, jakbym miała 50 mln to nie musiałabym pytać 😀 Na szczęście znajdują się jeszcze dobrzy ludzie, wypożyczający co trzeba! 🙂

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.