Chatka z Piernika

chatka-z-piernikaPolowanie na czarownice zakończone. Stosy spłonęły pozostały jedynie skonfiskowane dobra. Najcenniejszą jest Chatka z Piernika należąca do niejakiej Baby Jagi. Działa nawet bez swojej właścicielki wabiąc do wnętrza dzieci z okolicy. Dzięki temu będziesz mógł mieć więcej ministrantów i małych dewotek a dotychczasowi będą lepiej walczyć trenując w kolejce do wejścia.

 
 
 

BONUSY:

 • ilość wiernych: +59
 • Ministranci: +1 do ataku i +0,5 do obrony
 • Małe Dewotki: +0,5 do ataku i +1 do obrony

INFORMACJE:

Reli­kwia Chatka z Piernika jest do zdo­by­cia w queście cza­so­wym BAJKI 6. Quest dostępny dla gra­czy, któ­rzy mają przy­naj­mniej 13 lvl i ukoń­czony Quest BAJKI 5. Quest BAJKI 6 roz­pocz­nie się 1.06.2014 o godzi­nie 1:15 i potrwa do 30.06.2014 do godziny 23:45.

zdjęcie: Boże Narodzenie 2011 Gingerbread House przez Michael Miloserdoff

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

12 komentarzy do “Chatka z Piernika”

     1. Okazuje się, że da się jednak te wybory zrobić bo 2 dni trwają a nie 1. 🙂

     2. nie da się ich wykonać (z jęz. parafialnego: bez pomocy odpustów jest ciężko)

    1. Mi się udało pod wieczór zrobić całość, a jest jeszcze cały następny dzień więc dużo ksieżuli spokojnie go zrobi

     1. A nie sorki porypało mi się z wyborami. Kurde ludzie panikują a jeszcze nie mieli okazji zobaczyc w szczegółach o co chodzi

  1. Zrób quest stały,;P A jak nie chcesz, bo straszna ilość expa leci to kup jest na 50mln na WR, były taniej, ale jak są do questu czasowego to odrazu cena 200%

   1. Quest stały już dawno zrobiony, ale kurtki jakoś tak nieopatrznie się kiedyś pozbyłam… No i niestety, jakbym miała 50 mln to nie musiałabym pytać 😀 Na szczęście znajdują się jeszcze dobrzy ludzie, wypożyczający co trzeba! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *