Saneczkarstwo na Olimpiadzie

117

SaneczkarstwoSaneczkarstwo to bardziej zabawa niż sport. Praktykowane jest od wielu lat. Ma też wiele odmian. Przyjaciół wozi się sankami a wrogów przejeżdża. Nasłynniejsze sanki – „Egzekutor” były użwyane przez Gestapoo a potem przez eSBe do rozmów z niepokornymi. Teraz będzie można nimi pojeździć na torze.

Saneczkarstwo obejmuje 4 konkurencje (4 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

Terminy startów:

8 lutego Jedynki mężczyzn 1. i 2. zjazd 15:30 czasu bloga
9 lutego 3. i 4. zjazd 15:30 czasu bloga
10 lutego Jedynki kobiet 1. i 2. zjazd 15:45 czasu bloga
11 lutego 3. i 4. zjazd 15:30 czasu bloga
12 lutego Dwójki mężczyzn 15:15 czasu bloga
13 lutego Sztafeta 17:15 czasu bloga

Opis konkurencji:

Saneczkami trzeba zrobić 4 przejazdy. Zjazdy podzielone są na 2 dni. W pierwszym dniu konkurencji (zjazd 1 i 2) każdy z graczy próbuje swoich sił 2 razy. W tym celu  musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to numer zjazdu. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Dwójki mężczyzn i jest to jego pierwszy komentarz w tej konkurencji to musi 12 lutego między 15:30 a 19:30 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Jedynki mężczyzn, 1

Do 3 i 4 ślizgu zostaną dopuszczeni gracze, których komentarze zostały opublikowane jako 1,2,3,4 (pierwszy zjazd) i cztery ostatnie przed 19:30 (drugi zjazd).

Nagrody wygrywa 4 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to pierwszy komentarz 3 ślizgu (złota nagroda), drugi komentarz 3 ślizgu (srebrna nagroda), przedostatni komentarz 4 ślizgu (srebrna nagroda) i ostatni komentarz 4 ślizgu (brązowa nagroda). Każdy gracz może opublikować 1 komentarz na 1 ślizg . Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się. Jeden gracz nie może wygrać więcej niż 1 medalu w 1 konkurencji. Jeśli tak się stanie w wyniku bezpośredniego zastosowania zasad konkursu to wysłany mu zostanie jedynie lepsza nagroda z tej konkurencji).

W przypadku Dwójki mężczyzn i Sztafety będzie ważny jeden przejazd. A by wziąć udział każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to wymarzona ilość punktów za przejazd (od 1 do 10). Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Dwójki mężczyzn i uważa, że należy mu 10 punktów to musi 12 lutego między 17:15 a 21:15 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Dwójki mężczyzn, 10

Nagrody wygrywa 4 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to pierwsze komentarze o okrągłej godzinie. Pierwszy komentarz o pierwszej pełnej godzinie w wymaganym przedziale czasowym dostanie złoto. Pierwszy komentarz o drugiej pełnej godzinie w wymaganym przedziale czasowym dostanie srebro. Pierwszy komentarz o trzeciej pełnej godzinie w wymaganym przedziale czasowym dostanie brąz. Pierwszy komentarz o czwartej pełnej godzinie w wymaganym przedziale czasowym dostanie brąz. Nie ma znaczenia kto ile zdobył punktów, bo ślizg oceniają humaniści a nie matematycy. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 konkurencję. A zatem trzeba się od razu zdecydować, na którą pełną godzinę się poluje. Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się. 

Wysła­nie 2 komen­ta­rzy dla 1 kon­ku­ren­cji dys­kwa­li­fi­kuje w niej gra­cza (i tylko w tej).

Grafika: wikipedia


SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

Tagi:

117 komentarzy

 1. Twojstary napisał(a):

  Twojstary, Dwójki męż­czyzn, 9

 2. GREZAKOV napisał(a):

  GREZAKOV, Dwójki męż­czyzn, 5

 3. grabarz83 napisał(a):

  grabarz83, Dwójki męż­czyzn, 6

 4. Jacko napisał(a):

  Jacko, Dwójki męż­czyzn, 7

 5. Rykkettard napisał(a):

  Rykkettard, Dwójki mężczyzn, 1

 6. zakonnica napisał(a):

  zakonnica, Dwójki męż­czyzn, 5

 7. gazda napisał(a):

  gazda, Dwójki męż­czyzn, 3

 8. Bozydara napisał(a):

  Bozydara, Dwójki męż­czyzn, 7

 9. tomasino napisał(a):

  Tomasino, Dwójki mężczyzn, 7

 10. Jacko napisał(a):

  Jacko, Dwójki męż­czyzn, 2

 11. domelossz napisał(a):

  Domelossz, Dwójki mężczyzn, 6

 12. twojesumienie napisał(a):

  TwojeSumienie, Dwójki męż­czyzn, 5

 13. Amarth napisał(a):

  Amarth, Dwójki męż­czyzn, 6

 14. kroll napisał(a):

  Kroll, Dwójki męż­czyzn, 7

 15. Ssawka napisał(a):

  Ssawka, Dwójki męż­czyzn, 7

 16. Marcin napisał(a):

  W kon­ku­ren­cji Sanecz­kar­stwo — Dwójki męż­czyzn dostaną nagrody:
  Twoj­stary — złota
  grabarz83 — srebrna
  gazda & Kroll — brą­zo­we

 17. Bozydara napisał(a):

  Bozydara, Szta­feta, 10

 18. Amarth napisał(a):

  Amarth, Sztafeta, 7

 19. PROBOSZCZ-GLAN napisał(a):

  Proboszcz-Glan, Sztafeta, 10

 20. Ssawka napisał(a):

  Ssawka, Szta­feta, 6

 21. domelossz napisał(a):

  Domelossz, Sztafeta, 1

 22. snoofkin napisał(a):

  snoofkin, Szta­feta, 7

 23. Gazda napisał(a):

  gazda, Szta­feta, 9

 24. Stefun napisał(a):

  Stefun, Szta­feta, 8

 25. grabarz83 napisał(a):

  grabarz83, Szta­feta, 1

 26. Danna napisał(a):

  Danna, Sztafeta, 2

 27. GREZAKOV napisał(a):

  GREZAKOV, Szta­feta, 7

 28. Rykkettard napisał(a):

  Rykkettard, Szta­feta, 2

 29. Twojstary napisał(a):

  Twojstary, Szta­feta, 9

 30. tomasino napisał(a):

  Tomasino, Sztafeta, 7

 31. Marcin napisał(a):

  W kon­ku­ren­cji Sanecz­kar­stwo — Sztafeta dostaną nagrody:
  Amarth — złota
  grabarz83 — srebrna
  GREZAKOV & Ryk­ket­tard — brązowe

 32. grabarz83 napisał(a):

  saneczki sie skończyly. Podusmowanie:

  nick złoto srebro brąz
  1.Twojstary 2 1 0
  2. grabarz83 1 3 0
  3. Amarth 1 0 1
  4. ssawka 0 1 0
  5. gazda 0 0 2
  6. Kroll 0 0 1
  Grezakov 0 0 1
  Ryk­ket­tard 0 0 1

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.