Narciarstwo dowolne na Olimpiadzie

Narciarstwo dowolneNarciarstwo dowolne do ulubiona konkurencja postępowych xiąców. Narty, śnieg, jakaś kibicka i dużo dowolności. Są fanatycy tego sportu a z drugiej strony wielu jest domatorów, którzy odkładają narty, śnieg zostawijąc sobie jakąś kibickę i dużo dowolności. Stąd brak pewności czy znajdzie się wielu kandydatów do tej konkurencji.

Narciarstwo dowolne obejmuje 10 konkurencji (10 szans wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

Terminy startów:

8 lutego Jazda po muldach kobiet 19:00 czasu bloga
10 lutego Jazda po muldach mężczyzn 19:00 czasu bloga
11 lutego Slopestyle kobiet 10:00 czasu bloga
13 lutego Slopestyle mężczyzn 10:30 czasu bloga
14 lutego Skoki akrobatyczne kobiet 18:30 czasu bloga
17 lutego Skoki akrobatyczne mężczyzn 18:30 czasu bloga
18 lutego Halfpipe mężczyzn 18:30 czasu bloga
20 lutego Skicross mężczyzn 10:30 czasu bloga
Halfpipe kobiet 18:30 czasu bloga
21 lutego Skicross kobiet 10:30 czasu bloga

Opis konkurencji:

Narciarstwo dowolne to sport bez zasad. Ewentualnie z zasadami dowolnie dobranymi. A tym razem premiować będziemy najwolniejszych, to znaczy tych co się najdłużej utrzymają na stoku. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to wymarzona ilość punktów za przejazd (od 1 do 10). Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Jazda po muldach kobiet i uważa, że należy mu 10 punktów to musi 8 lutego między 19:00 a 23:00 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Jazda po muldach kobiet, 10

Nagrody wygrywa 3 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to ostatnie komentarze wysłane o czasie w tej konkurencji. Złoto dostanie ostatni zawodnik. Srebro przedostatni a przedprzedostatni brąz. Nie ma znaczenia kto ile zdobył (wybrał sobie punktów), bo zasady są dowolne. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 konkurencję. Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się.

grafika: wikipedia


SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

 

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

145 komentarzy do “Narciarstwo dowolne na Olimpiadzie”

 1. W kon­ku­ren­cji Nar­ciar­stwo dowolne — Hal­fpipe kobiet dostaną nagrody:
  złota do nikogo nie dotrze, bo się nick połączył z nazwą konkurencji
  Bozydara — srebrna nagroda
  Tomasino — brą­zowa nagroda

  W kon­ku­ren­cji Nar­ciar­stwo dowolne — Ski­cross męż­czyzn dostaną nagrody:
  Bozydara — złota nagroda
  Srebrnej nie będzie, bo Tomasino jechał na czymś pośrednim między nożyczkami a nartami
  gazda — brą­zowa nagroda

 2. W kon­ku­ren­cji Nar­ciar­stwo dowolne — Ski­cross kobiet dostaną nagrody:
  Bozy­dara — złota
  SSawka – srebr­na
  Rododendron — brą­zowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *