Prawa Ręka Gospodyni

Prawa Ręka Gospodyni to relikwia, za którą każda gospodyni gotowa jest oddać cnotę swojej córki o ile takową posiada. Jeśli nie posiada córki, gotowa jest oddać własną cnotę. To może być co najmniej niebezpieczne. Niebezpieczne, gdyż komu potrzebna jest stara cnota? No chyba nikomu. Dlatego przed zakupem tej relikwii należy sprawdzić, czy gospodyni ma córkę i czy córka spełnia warunki. Czyli w skrócie: czy córka gospodyni cię kręci i czy potrafi piec doskonałe ciasta z owocami. A dzięki tej relikwii każda gospodyni wymiata jak szalona. I jest postrachem okolicy.

BONUSY:

 • przyrost zdrowia: +1
 • przyrost energii: +1
 • przyrost wiernych: +1
 • przyrost C$: +2
 • Gospodynie Proboszcza: atak +1,2; obrona +1680

PROMOCJE CENOWE:
Przyzwoitą cenę relikwii, można osiągnąć w następujących godzinach:

 • 0:00 – 0:10
 • 1:00 – 1:10
 • 5:00 – 5:10
 • 6:00 – 6:10
 • 10:00 – 10:10
 • 11:00 – 11:10
 • 14:00 – 14:10
 • 15:00 – 15:10
 • 20:00 – 20:10
 • 21:00 – 21:10

42 komentarze do “Prawa Ręka Gospodyni”

 1. Panowie admini jak to jest teraz z częstotliwością padania gospodyń?
  Nadal są nieopłacalne czy coś zostało zmienione?;)

 2. Czy jest gdzieś w planach możliwość zobaczenia statystyk naszych jednostek bojowych po zmodyfikowaniu przez relikwie i budynki?

 3. Witam wszystkich serdecznie! Zapraszam was na nowo powstałą stronę naszego sojuszu na parafii.
  http://elitabiz.hpu.pl/news.php
  Można tam składać podania w sprawie przyjęcia jak również podystukować na forum i pochwalić się raportami ile jednostek ubiłeś i komu 😉 Jest to o tyle ciekawe iż pozwala stwierdzić, czy dany przeciwnik którego chcieliśmy wcześniej zaatakować został dostatecznie wyniszczony 😉
  Zapraszam!
  No.1 GROSIK.

 4. Muszę dać upust swojej frustracji…

  Dzisiaj rano budzę się i mam 70.ooo obrony… W dzień co 30min dorabiam dewotek… Dostaję 1 atak… Tracę 1600Deowtek, czyli (przyrost +37 czyli 1600Dew/37Dew*5min/60min=+/-3,6h) Czyli w jednym ataku tracę 3 i pół godzinny przyrost dewotek… Dobra, pal to licho, klikam dalej te dewotki… Zrobiłem 1000, znowu mam około 70.000Obrony, bo dokupiłem relikwię i naglę patrzę… 45.000obrony… 5 ataków od jednego kolesia… – 1/4 C$ i -1/3Dewotek… Straty w obronie… 1500 1500 1300 1100 1000… 0.o Mówię pierd… Nie dorabiam… Za godzinę znowu 5 wiadomości stary w obronie 700, 600, 500, 500, 400 Dewotek obrona całkowita 7.000… Super… Panowie, po prostu rewelacja… Z 7.500Dewotek rano zostało mi 250 po atakach 2 kolesi i do tego jakiś sporadycznych innych ziomków, dla których straty 500Ministrantów za 1.500Dewotek w zamian i 5.000C$ były nieopłacalne… Jak ktoś ma się przebić na 30lvl i mieć jakąkolwiek armię skoro siądzie na nim 1 typ i wyczyści mu 1/3 siły zbrojnej w 2minuty…? Tym bardziej, że odrobienie 5.000dewotek to nie jest 10 minut…

  Zabiłeś: Małe Dewotki – 1, Ministranci – 1, Lektorzy – 22, Babcie Moherowe – 22
  Straciłeś: Małe Dewotki – 903

  Kasa: -8735C$

  Goście zrobili questa, więc zabrali się za farmienie… i 5 takich ataków…

  A wcześniej 3 takie…

  Zabiłeś: Ministranci – 92, Małe Dewotki – 532
  Straciłeś: Małe Dewotki – 1483

  Kasa: -5353C$

  Naprawdę bardzo pocieszające stracić w 1 dzień 90% wojska, które z uporem maniaka przez całą majówkę klikałem co pół godziny…

  1. autor: Grosik
   03 maj 2011 o godz. 07:22
   Podaj mi kto się zjechał.
   Zajmę się tym. ;O)

   Zobacz kto na pierwszych kilku stronach ma ~100% wygranych. Na pewno nie ci, którzy atakują silniejszych…

 5. z tm wojskiem to w ogóle jest dziwne czasami traci się np 10 ministrantów a przeciwnik traci 100 ministrantów i jest napis „PRZEGRAŁEŚ”. A z armią też dziwna sprawa czasami miałem 140tys ataku i ok. tyle obrony i tez nie dużo trzeba żeby to stracić praktycznie do dna. Wygląda na to jakbym w ogóle nie miał obrony i wojska

  1. Temat cen sejfu był już tyle razy wałkowany… Przypomnę tylko, że pojawił się 2 sejf o nieograniczonej pojemności. Całkowicie darmowy.

 6. Bucu dokladnie…
  zastanawiam sie czy jest jakis sens grania skoro nie mozna byc 24h zeby dorabiac stracone jednostki i nie ma szans ich chronic jak np ogame
  jezeli nic sie nie zmieni to podziekuje za gre

 7. zrobmy FS’y jak w ogame ;P ,,ministranci wracaja do domu spac- jakis koszt C$ za okreslona liczbe minut/godzin/dni ….

 8. dokładnie gdzie sens grać jak jakiś popapraniec z paroma lektorami i garstką ministrantów jest w stanie rozwalić gospodynie i jeszcze parę poniższych jednostek?

 9. Panowie a możliwość przesyłania kasy między proboszczami?
  Wszak czasem złotówa złotówie musi dołożyć do nowej AUDICY;d
  Druga sprawa to sejf cena ok, budynki też, wkońcu każdy stara się o kase i jest gites 😉
  Pozdro
  O binladenie już pisałem również, świetna sprawa by była;d

 10. Podpisuję się pod kolegami wyżej. To nie jest fair że ludzie z PIERWSZEJ strony statystyk (mało tego, dwóch z pierwszej piątki), a więc poziom 30 albo i wyższy, atakują kilkukrotnie graczy mających poziom o wiele wiele niższy. Tak to się rzeczywiście grać odechciewa. No chyba że na tym ta gra ma polegać, na atakowaniu ludzi z poziomów o 10 niższych?

 11. Gram wprawdzie dopiero drugi dzień, ale już widzę, że system walki tej gry jest jej najsłabszym elementem, wystarczy wysłać kilka razy po 100ministrantów żeby rozbić spory kawał armii przeciwnika, po co komu gospodynie, po co ładować kasę w zbrojenia, skoro wystarczy, że jakaś śmieszna armia podejdzie i ginie 1/3 pogłowia obrońcy. Pomimo tego, że obrońca regularnie wygrywa, bardzo niskimi nakładami można skasować mu większość drogiej armii, algorytm walki jest moim zdaniem niedopracowany i czyni grę nieatrakcyjną.

 12. Panowie z TOP 40 co jest z wami? Pojechałem dzisiaj połowę i wkońcu trochę wojsko rozruszałem i widzę, że jak nie zaatakujecie kogoś z 6 strony rankingu albo dalej to będziecie chorzy… Nie walczycie wogole ze sobą tylko atakujecie słabszych… Mogę powiedzieć która połowa pierwszej i drugiej strony nie walczyła przynajmniej tydzień czasu z nikim lepszym… Dlatego prośba do osób z dalszych miejsc – gdy ktoś was atakuje z tych top – piszcie tutaj – zrobimy tablicę „Noobów bez szkoły” i damy cynk „prawdziwym” graczom kogo trzeba na prostą 😉
  Pozdro~!

 13. Tyle wypowiedzi na temat systemu walki, hehe a parafianin se chyba jaja robi bo za każdym razem zmienia temat i o quescie. Parafianin! WEZ kurde zrób coś z tym systemem, raz gadasz że lepiej dużo gospodyń raz że dewotek, wypróbowałem każdy system. Wychodzi na to że jak masz wojska 100k ataku i obrony 100k, to przeważnie słabszy rozwala w kilka sekund w kilka ataków pod rząd 🙂
  Dalej jak masz mniej to nie masz szans z tymi silniejszymi, a najbardziej opłacalne jest dawać ministrantów i dewotki maks do 20.000 i bić tych co nie mają wojska. LOL co to za system walki, nawet nie można określić jak tu wygląda ta walka, często nawet ma mniej się strat a przegrywa. Najlepsza sprawa to taka że nawet mając sporo gospodyń to ktoś ci może rozwalić je ministrantami, hahahahah ile razy tak miałem, dlatego już tylko dewotki robię. Parafianin popraw system albo zostaw samych ministrantów i dewotki, a resztę skasuj, bo niby gospodyni domowa powinna być hard a jest easy na którą trzeba więcej wydać a mniej się opłaci niż kupienie kilku dewotek 😀
  pozdro

 14. Podniesienie cen za sejf (nawet jeśli budynki dają większą pojemność kasy) spotęguje jedynie „głód” na C$, więc będzie trzeba jeszcze więcej inwestować, więc mówiąc wprost nagrabić. Możliwość przelewania pieniędzy między kontami proboszczów sprawi jedynie zakładanie kont widm z których każdy będzie sobie pompował podstawowe konto/-a.
  Natomiast nomatter… nie podskakuj bo armie na poziomie 70 tyś, 140 tyś to są śmieszne, ja mam 2 mln ataku i 2 mln obrony, do końca tygodnia postaram się mieć dużo więcej, a ataków nie na silniejszych najzwyczajniej w świecie nie opłaca się czynić.

 15. Chłopcze… Podaj mi swoje prawdziwe oblicze z parafii… 😉
  Nie opłaca dla tych którzy myślą tylko o kolekcjonowaniu wojska.
  Powiedz mi ile parafi zdobyłeś od początku?
  Bo znam noobów z pierwszej top którzy nawet 10 nie mają…
  Farmią i myslą, że błyszczą…
  POzdro 😉

 16. odkrywając wszystkie karty nie byłoby wystarczająco tajemniczo :)…grałeś już kiedyś wcześniej w tego rodzaju gry ? Amatorzy…nic dodać nic ująć

 17. Tak, 2 mln wojska to jest 40 tys jednostek co przy dobrych wiatrach robi sie ponad 48 godzin… Jesteś pikuś kolego także nie kozacz bo nie masz czym 😉
  Pozdrawiam.
  Ps. Idź lepiej pograć w kości;d

 18. przy probie sprzedazy relikwi za ustslona cena pojawia sie :” wystapil blad sprobuj ponownie” , o co chodzi??

 19. No to masz niezłe wiatry, u mnie taka operacja zajmuje 55h, poza tym jak walczysz to tracisz ale nie martw się, też Ci się przyklei w swoim czasie…no i oczywiście kto powiedział, że mam tylko jedno konto 😀

 20. edek napisz do mnie na PW to się zorganizujemy na nich :] mam kilku chętnych kolegów na Bubę i dobrodobro

 21. dziwna sprawa…….koleś mnie zaatakował jednym ministrantem i straciłem Małe Dewotki – 1, Babcie Moherowe – 1, Gospodynie Proboszcza – 2
  trochę to bez sensu…. 🙁

 22. bones, możesz mieć milion kont, co mnie to obchodzi? 😉
  Ty wychodzisz na lamkę nie ja 😉
  Do tych bardziej ogarniętych:
  Algorytm jest beznadziejny naprawdę. Admini zajmijcie się tym zamiast robić kosmetykę bo naprwadę NIE OPŁACA SIĘ ATAKOWAĆ.
  Pozdro.

 23. Nie ważne co myślisz, ważne kto wygrywa…do celu po trupach pasuje tu idealnie 😀

  Atakować się opłaca, o dziwo wtedy traci się mniej, nie opłaca się za to tworzyć silniejszych jednostek po padają tak samo często jak podstawowe, więc po co przepłacać 🙂

 24. Algorytm walk poprawiony niestety nie da sie juz farmować 🙁 i co ja biedny farmer teraz zrobię?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *