Błogosławiony Przyrost Kasy

Błogosławiony Przyrost Kasy to relikwia, która sprawia, że serce każdego księdza zaczyna bić szybciej a jego dłonie pocą się jak nigdy dotąd. To relikwia, którą można się chwalić i każdy ksiądz zazdrości jej posiadaczowi. Jej posiadacz cieszy się takim uznaniem, jakby w jego garażu stały dwa najnowsze modele maybacha, pucowane na okrągło przez małoletnich ministrantów.

BONUSY:

 • miejsce na C$ +15000
 • przyrost C$: +6

16 komentarzy do “Błogosławiony Przyrost Kasy”

 1. Przyrost kasy +6?? to jest dowcip ?? Biorąc pod uwagę ceny niektórych rzeczy w grze, to przyrost powinien być + 600 co najmniej….

 2. mowiac zrobcie cos na co daloby sie wydawac pieniadze nie mielismy na mysli podniesienia cen w tak drastyczny sposob… odczuwam spory deficyt pieniadza

 3. żadna relikwia CI takiego miejsca na kasę nie da a TY narzekasz, że dał 6 do przyrostu kaski? mogli dać samo miejsce na kasę i byś się nawet nie przyczepił. A ja dziękuję adminom za tą relikwię mimo to że jest głównie przeznaczona dla graczy o niższych lvl i nowych bo zanim wybudują 11 kościół to troszkę może zająć i dla tych słabszych nawet te 6dolców w przeliczeniu na 24h dużo daje :] .

 4. Ale wlasnie o to chodzi by bylo malo kasy

  przed podwyzkami bylo zbyt duzo pieniadza na rynku teraz jest trudniej ale o to chyba chodzi 🙂

 5. Dobrze jest panowie.
  Rozwiązanie z budynkami za taką cenę jak również rozbudowa sejfu to coś pięknego.
  Oby tak dalej admini!
  Wkońcu brakuje kasy 😉
  POzdro.

 6. e tam moga dac nawet +1C$, wolę walczyć i zabierać 😀 arghhhh 😛 hehe
  A jedyne mnie co martwi to ceny np sejf, bo to moge miec nawet mnostwo kasy a i tak nie rozbuduje bo nie mam jak, po podwyzce sejf rozbuduje dopiero za około 2miesiące i to pod warunkiem że będe budował nowe poziomy budynkow codziennie, jak mi przywalili cene za sejf 300k to nie ma co sie dziwic z 70k 😀 chyba i to tak bez ostrzezenia.

 7. A tam panowie gadacie. Ja po zmianach mam juz kase 500 tys a sejf na 30 poziomie.
  Dajemy rade.
  Pozdro.

 8. jak mam uzbierac kase jak nie mam jej jak magazynowac? koscil na poziomie na jakim mogłbym cos kupic to chyba nigdy nie zrobie ;/

 9. Witam,

  Na czym polega tak w ogóle przyrost C$.
  Raz w Daschboardzie pisze 120 po kilku minutach np 170. Następnego dnia 21. Dlaczego to się zmienia?
  Czym to jest powodowane?
  Pytam bo tak na prawdę nie wiem jaki mam przyrost C$.

 10. @Robert: przyrost kasy zależy od wiernych dlatego widzisz jego różne wartości. Kupujesz wojsko, tracisz wiernych, pewnie zostaje Ci 10. I teraz przyrasta, a wraz z nim zwiększa się możliwa kasa (to logiczne, więcej wiernych więcej dają na tacę). Swój maksymalny przyrost kasy sprawdź w momencie jak będziesz miał maksymalną ilość wiernych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *