Błogosławiony Przyrost Kasy

16

Błogosławiony Przyrost Kasy to relikwia, która sprawia, że serce każdego księdza zaczyna bić szybciej a jego dłonie pocą się jak nigdy dotąd. To relikwia, którą można się chwalić i każdy ksiądz zazdrości jej posiadaczowi. Jej posiadacz cieszy się takim uznaniem, jakby w jego garażu stały dwa najnowsze modele maybacha, pucowane na okrągło przez małoletnich ministrantów.

BONUSY:

 • miejsce na C$ +15000
 • przyrost C$: +6

16 komentarzy

 1. Jakub napisał(a):

  Przyrost kasy +6?? to jest dowcip ?? Biorąc pod uwagę ceny niektórych rzeczy w grze, to przyrost powinien być + 600 co najmniej….

 2. Khan napisał(a):

  No ale przyrost +30 C$ mogła by mieć 🙂

 3. jakostak napisał(a):

  mowiac zrobcie cos na co daloby sie wydawac pieniadze nie mielismy na mysli podniesienia cen w tak drastyczny sposob… odczuwam spory deficyt pieniadza

 4. buba napisał(a):

  żadna relikwia CI takiego miejsca na kasę nie da a TY narzekasz, że dał 6 do przyrostu kaski? mogli dać samo miejsce na kasę i byś się nawet nie przyczepił. A ja dziękuję adminom za tą relikwię mimo to że jest głównie przeznaczona dla graczy o niższych lvl i nowych bo zanim wybudują 11 kościół to troszkę może zająć i dla tych słabszych nawet te 6dolców w przeliczeniu na 24h dużo daje :] .

 5. pixter napisał(a):

  Ale wlasnie o to chodzi by bylo malo kasy

  przed podwyzkami bylo zbyt duzo pieniadza na rynku teraz jest trudniej ale o to chyba chodzi 🙂

 6. Gosciu napisał(a):

  Dobrze jest panowie.
  Rozwiązanie z budynkami za taką cenę jak również rozbudowa sejfu to coś pięknego.
  Oby tak dalej admini!
  Wkońcu brakuje kasy 😉
  POzdro.

 7. Ooo.Sama? napisał(a):

  e tam moga dac nawet +1C$, wolę walczyć i zabierać 😀 arghhhh 😛 hehe
  A jedyne mnie co martwi to ceny np sejf, bo to moge miec nawet mnostwo kasy a i tak nie rozbuduje bo nie mam jak, po podwyzce sejf rozbuduje dopiero za około 2miesiące i to pod warunkiem że będe budował nowe poziomy budynkow codziennie, jak mi przywalili cene za sejf 300k to nie ma co sie dziwic z 70k 😀 chyba i to tak bez ostrzezenia.

 8. Imperator napisał(a):

  No to idź pod kościół 😀 hehe

  Ja już tam siedzę i zbieram na relikwie ;P

 9. Gosciu napisał(a):

  A tam panowie gadacie. Ja po zmianach mam juz kase 500 tys a sejf na 30 poziomie.
  Dajemy rade.
  Pozdro.

 10. xxx napisał(a):

  jak mam uzbierac kase jak nie mam jej jak magazynowac? koscil na poziomie na jakim mogłbym cos kupic to chyba nigdy nie zrobie ;/

 11. Robert napisał(a):

  Witam,

  Na czym polega tak w ogóle przyrost C$.
  Raz w Daschboardzie pisze 120 po kilku minutach np 170. Następnego dnia 21. Dlaczego to się zmienia?
  Czym to jest powodowane?
  Pytam bo tak na prawdę nie wiem jaki mam przyrost C$.

 12. Proboszcz napisał(a):

  @Robert: przyrost kasy zależy od wiernych dlatego widzisz jego różne wartości. Kupujesz wojsko, tracisz wiernych, pewnie zostaje Ci 10. I teraz przyrasta, a wraz z nim zwiększa się możliwa kasa (to logiczne, więcej wiernych więcej dają na tacę). Swój maksymalny przyrost kasy sprawdź w momencie jak będziesz miał maksymalną ilość wiernych.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.