AK47 i znowu wyborcza

Spory artykuł, a raczej wywiad, pojawił się na blogu AK47. Musimy się pochwalić, że napisano o nas w ciepłych słowach. Dodatkowo, dzięki temu, że wywiad ukazał się na blogu AK47 znalazł się on także na stronie technologie.gazeta.pl

Tym razem nie daliśmy się zaskoczyć i serwer działa gładko i nie ma już zadyszki jak poprzednim razem, kiedy znaleźliśmy się na głównej stronie gazeta.pl

To niezwykle budujące kiedy piszą o nas. Dziękujemy i jak zwykle prosimy o więcej.

1. Grosik napisał(a):

Git majonez, a my prosimy o stare relikwie z questów gdy liczba userów będzie wynosić 6666 ;d
    Do tego panowie taka sprawa.
    Wyłącznie nieaktywnych userów ze stron statystyk od 1-10. Połowa graczy nie gra tylko farmi ich aby leciec w rankingu w górę co mija się z celem gry.
    Pozdro.

2. Proboszcz napisał(a):

nieaktywni – jest zaplanowane zajęcie się tym tematem w TODO. Na razie poprawiamy ważniejsze błędy.

3. Grosik napisał(a):

Gitarrra. Polaaak Potraffffi.
    Pozdrawiam 😉
    Ps. Świetna sprawa z tymi budynkami… 😉

4. Priestrek napisał(a):

Kto chce dołączyć do sojuszu i wspólnie bronić się przed wrednymi najeźdźcami ? Jeżeli jesteś zainteresowany ochroną lub masz możliwości aby bronić i innych słabszych dołącz do nas.

Wystarczy napisać do Proboszcza Priestrek.
    Czekamy na Ciebie! 🙂

5. Gosciu napisał(a):

Mam pytanie do panów adminów.
    Tak z Ciekawości.
    Ile wynosi atak gościa który zgromadził największe wojsko?
    Pozdrawiam 😉

6. Paweł Kosiński napisał(a):

Na stronie technologie.gazeta.pl jest błąd: „Fot. Parafia.pl”.
    Jak mniemam nie stamtąd pochodzi ten obrazek.

„A gwałcić ministrantów też można?” Może by tak nowa funkcja…? „Dbanie o potrzeby Kościoła” np. :>