Kremówka ze Świętego Miasta

Niezwykle słodka relikwia. Jej posiadaczami mogą być nawet chorzy na cukrzycę. Ksiądz posiadający taką relikwię cieszy się ogromnym poważaniem wśród wiernych. Bo może ją rozdawać jako komunię gdyż kremówka się nie kończy. To sprawia, że wierni na złamanie karku lecą do kościoła na każdą mszę. Zostawiają więcej C$ oraz aktywnie uczestniczą w zdobywaniu nowych wiernych. To relikwia z gatunku – muszę ją mieć.

• miejsce na C$ +10000
  • ilość wiernych +25
  • przyrost wiernych: +1
  • ilość wikarych: +1
  • przyrost C$: +2

UWAGA!
Relikwię można zdobyć jedynie za wykonanie questu czasowego Beata i Fikacja. Quest rozpocznie się o godzinie 9:00 w niedzielę (1.05.2011) i potrwa do  wtorku (03.05.2011) do godziny 21:00.

1. stefan pisze:

Parafianinie, jestem mile zaskoczony rozmaitościami przygotowanymi na ten weekend. Cała parafia pije, tzn świętuje.

2. Pr*****ek pisze:

hmm… jak będzie znowu tak że 5 zadań trzeba spełnić po 3.33 procent to już widzę jak trzeba będzie siedzieć 24/dobę aby to wykonać… i do tego przy takich ilościach zdrowia czy energii…

3. g. z Wadowic pisze:

Gracze z Wadowic powinni dostać tę relikwię za darmo. 😉

ps Za co DOSTAJE się odpusty? Co 10 leveli?

4. Mieczyslaw_Banek pisze:

jeden dzien i quest skonczony. teraz z niecierpliwoscia czekam na ten wlasnie kolejny 😉

5. Benio pisze:

mam pytanie: o ile przyspieszona zostaje budowa jak używa się odpustów?

6. XXX pisze:

dlaczego cena wikarego wzrasta do max. ilości pieniędzy, które może zmieścić sejf? Zaużmy mam sejf na 100tys i kosztuje n-ty wikary 100tys ale za chwilę rozbudowuję i ten sam n-ty wikary kosztuje już np. 120tys. niezbyt to sprawiedliwe

7. buba pisze:

odnośnie drożny narzuconej przez grę czy to dobry i zamierzony cel aby wikary kosztował 100% tyle i możemy maxymalnie pomieścić?

mogę teraz pomieścić 217590 kasy i tyle muszę wydać na kolejnego wikarego, kolejny wikary zwiększa mój dochód o 10 dolarów na 5 min czyli

217590/10=21759 pięciominutówek czyli mnożny przez 5 i mamy 108795 co w przeliczeniu na dni daje 75 dni

to oznacza, że za 75 dni dopiero zwróci mi się kasa jaką zainwestowałem w wikarego i dopiero zacznie się ona zwracać.

jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem chyba by było że im wyższy lvl to więcej się płaci. Albo, że od 10 lvl dopiero więcej trzeba płacić

8. XXX pisze:

jak mogę kupić sejf np warty zakupu kiedyś za 90tys a teraz już za 225 tys jeśli mogę pomieścić max np 120tys w „kieszeni”

• Parafianin pisze:

Można wzbogacić się na handlu relikwiami – przecież w grze pojawił się bank czyli de facto 2 sejf. Widzę, że nikt nie czyta informacji. Ani komentarzy. Ludzie – zamiast krzyczeć i narzekać warto czasem się zastanowić.

9. samaelaquila pisze:

kościół 11 level daje 68k na cs
    wiec po postawieniu tego cuda wikary od razu kosztuje swoje więcej
    ma to sens
    ale to i tak idzie w kierunku wyciągania odpustów od ludności parafii

• Parafianin pisze:

Ale wikary nie jest niezbędny do gry – można go posiadać ale nie ma takiej potrzeby. MOŻNA posiadać a NIE TRZEBA! A to jest różnica.

10. obzirtyszyn pisze:

No niby jest de facto 2 sejf, ale nie jest to sejf na relikwie… mam 44 miejsca, po sprzedaniu dubli mam 42 miejsca, wykonam 2 questy i juz miejsca nie bedzie. nastpny level sejfu kosztuje 315k , ja mam 125k miejsca na cs

11. orzech pisze:

nie wiem gdzie o tym pisać, ale taka propozycja żeby w ekranie walki pokazywać tez ile dany proboszcz miał dotychczas rozegranych i wygranych bitew. Po prostu połączenie tego co już jest w statystykach 😉

Alleluja!

12. bart pisze:

chce ktoś sprzedać tą reliwkie? chętnie kupie