Pióro ze Złotą Stalówką – nagroda w konkursie literackim

Pióro ze złotą stalówką

Legendarne pióro, które używał wcześniej mistrz Ltanisław Sem. A teraz jest główną nagrodą w różnych konkursach literackich. Swojemu właścicielowi zapewnia energię i zapał twórczy oraz grono stałych wielbicieli, których można włączyć do parafii.

• przyrost energii: +5
  • ilość energii: +10
  • ilość wiernych: +30

Relikwia do zdobycia jedynie w konkursach organizowanych przez parafia.biz. Nie będzie dostępna w questach i w rzutach relikwii.

Zdjęcie: wikipedia

17 komentarzy do “Pióro ze Złotą Stalówką – nagroda w konkursie literackim”

1. Wow, świetna relikwia. Fajnie byłoby, gdyby pojawiły się też konkursy bardziej złożone niż „kto pierwszy wyszuka w google” – czyżby rzeczywiście literackie?

1. Dokładnie. Będzie konkurs literacki (i to nie jeden). W związku z tym, że wymaga czegoś więcej niż obsługa wyszukiwarki nagradzamy czymś wyjątkowym.

2. Uważam że to świetny pomysł. Bardzo dobrze gra się w grę, w której coś dzieje się też niejako „obok” niej – tak że czasem ta otoczka staje się nawet bardziej interesująca niż samo wydawanie energii i wykupywanie wojsk.

3. Oburzające. Klecha powinien dostawać wszystko w jak najłatwiejszy sposób, a nie jakieś konkursy. Pogańskie wymysły! Kiedy konkurs? I cz oznacza to, że będzie tylko jedna sztuka?

4. tzn. że nie wygrałem? no nie widzę lepszego poematu niż, ten który przedstawiłem…;/ jestem oburzony 🙂

5. xxx

machnij to trzynastozgloskowcem jak mickiewicz albo pentametrem jambicznym a’la shakespeare czy eminem – wygrana murowana 😀

6. INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI:
    Gdy ktoś był gnębiony przez świętegohieronima bądź listowego…
    Ogłasza się, że zostali wyzerowani.
    Kruki.

7. @Parafianin
    @Marcin

Questów nam trzeba panowie, proponuję kilka questów na raz, co by to można było zarządzać zużyciem zdrowia i energii oraz wybrać sobie co chce się zdobyć najpierw. Proponuję też z jeden quest pieniężny stricte.
    Być może warto zrobić questy bez nagród w postaci relikwii a dające tylko C$ i EXP ? wiem, że nie każdy chce exp, nie wiem nawet czy ja chcę exp, ale takiego questu nikt by nie musiał robić przecież gdyby nie chciał. Chodzi o to by było ciekawiej a to nieduży nakład pracy a byłoby co klikać 🙂

Pozdrawiam.

8. @ zonk
    co to jest trzynastozgloskowiec? Cokolwiek to nie jest… chyba mi nie wyszło (u mnie chyba był piętnastosylabowiec ;] ),