Pączek Bojowy

Twardy jak skała wyrób miejscowych cukierników. Wystarczy jeden rzut aby wybić dziurę nawet w ścianie z betonu zbrojonego. Pączki Bojowe pojawiają się dziwnym, niespodziewanym trafem w tłusty czwartek. Ukryte pomiędzy zwykłymi pączkami skrywają wielką moc. Ważne tylko, żeby się nie pomylić. Rzut zwykłym pączkiem bowiem narazi cię na utratę godności, wszak rzucać jedzeniem księdzu nie przystoi, a zjedzenie Pączka Bojowego – na ciężką niestrawność. Całe szczęście z cukiernikami żyjesz w zgodzie, więc o pomyłkach nie może być mowy. Niech moc Pączka będzie z tobą.

• Ministranci: +1 do ataku
  • Lektorzy: +44 do ataku
  • Organiści: +638 do ataku

Relikwia Pączek Bojowy pojawi się  jutro czyli 07.02.2013 w dwóch rzutach: porannym (po godzinie 9.00) i wieczornym (po godzinie 22.00).

Zdjęcie: Wikipedia

1. Kubarex napisał(a):

Widać, że nam Parafianka całkiem wypoczęta po urlopie wróciła… W takim tempie, to zaraz kasa na zakupy i rozbudowę sejfu się skończy –
    Może poświęć choć trochę czasu na modlitewne skupienie.
    Kult pracy to w protestanckim, a nie u nas 😉

Ave Ja !

2. TomaszM napisał(a):

A ja tylko prosze o info ile i po ile były te dzisiejsze relki, bo nie wiem, czy dziś i ewentualnie o której uda mi się do kompa usiąść….

3. grabarz83 napisał(a):

w jakiej cenie były?