Faworki Obronne

Wystarczy rozłożyć je wokół parafii jak drut kolczasty. Wróg zaatakuje, nadzieje się i zginie pod wpływem zabójczej ilości cholesterolu. A jeśli cudem przeżyje, dobije go cukrzyca. Faworki Obronne ociekają przepalonym tłuszczem i zawierają szkodliwe kwasy, zasady czy inne bzdety. No i ten zabójczy cukier puder. W ostateczności można zeskrobać go z faworków i wrogowi sypnąć w oczy. Zginie natychmiast, ale jaka to słodka śmierć… W końcu nieprzyjaciół też trzeba miłować.

• Małe Dewotki: +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +4 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +65 do obrony

Relikwia Faworki Obronne pojawi się jutro czyli 07.02.2013 w dwóch rzutach: porannym (po godzinie 9.00) i wieczornym (po godzinie 22.00).

Zdjęcie: Wikipedia

1. Bozydara napisał(a):

dajcie w małym drogim rzucie kremówki i donuty bojowe

2. pharaun02 napisał(a):

Droga Parafianko, zapomniałaś dopisać zer na końcu bonusów! Przynajmniej mam taką nadzieję, bo ostatnio zauważyłem dziwną tendencję do dawania samych stricte kolekcjonerski relikwii. W takim wypadku uważam, że zdecydowanie lepszą opcją by był rzut starych relek. Ave!

3. Stefun napisał(a):

Ciasto truskawkowe, figlarny faworek, kremówka, lukier instant, rogal Marcina, ślubny tort, święty donut, faworki obronne, pączki bojowe – toż to cała cukiernia.

4. gulasz napisał(a):

Mam nadzieje że obie relki beda tanie bo jutrro pączki i faworki bedą tanie

5. grabarz83 napisał(a):

w jakiej cenie były?