Olimpiada Soczki 2014

Wybierz i wystartuj w swojej konkurencji.

SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE | NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE | KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

Zobacz również

Sprawdzanie wyników konkurencji | Komunikaty Olimpijskie |


W związku ze skandaliczną odmową uznania olimpijskiej Reprezentacji Parafiandii Bizowej ogłaszamy, że prosić się nie będziemy i zorganizujemy własną Olimpiadę Zimową. Udało się nawet wynegocjować wynajęcie odległej o 100 km od gospodarza igrzysk wsi o bardzo zbliżonej nazwie – Małe Soczi. Wieś ta jest  bardziej znana w śwecie jako Soczki. Mamy już też przekupionych tj wynajętych sędziów i sprowadzonych kibiców. Zamrażamy kałuże i glinianki pod igrzyska.

I dlatego zapraszamy wszystkich Wodzów i  Xiędzów na:

I Blogowe Igrzyska Zimowe

I Blogowa Olimpiada Zimowa

oraz wszystkich innych, którym nie udało się wyjechać do Soczi.

W programie igrzysk planowane jest 14 dyscyplin i 87 konkurencji. Niestety wieś położona jest 100 km ale na południe od Soczi. Mogą więc występować przejściowe problemy ze śniegiem oraz z mrożeniem jezior i glinianek na potrzeby rozgrywanych konkurencji.

UPDATE 8.02.2014
Spis dyscyplin, które udało się już zorganizować:

SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE | NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE | KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

Grafika na podstawie openclipart.org

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

33 komentarze do “Olimpiada Soczki 2014”

  1. Powitać, powitać szacownego proboszcza. Ile to już lat? Ehh, aż łezka się w oku kręci ze wzruszenia na samo wspomnienie dawnych konkursów… 🙂

    1. To tak łagodnie na początek proszę, bo jakieś zgłupnięcie mnie ogarnęło z braku wprawy. Taka paraolimpijska konkurencja he he…

   1. „W razie czego pytaj” więc Drogi Marcinie czy zostajesz z nami na dłużej czy to tylko dorywcza praca na Igrzyska? 🙂

  1. Do odśnieżania chyba nie masz za dużo ale te kurze… ciekawe co z gosposi zostało :). Pewnie niektórzy tutaj już myśleli że po tobie zostaną tylko relikwie 🙂

   1. Nawet gdybyś już nigdy nie wrócił to papież powinien wydać jakąś relikwie św. Marcina za zasługi 😛 . Ale przyznaj sie szczerze troche ci było smutno bez tej naszej parafii 🙂

     1. to się nazywa wejście smoka 🙂 mam nadzieję ze rozruszasz to towarzystwo dłużej.

 1. miło ze Marcin powrócił. Co widać po olimpiadzie ze jest zawiła 🙂

  Gdzieś Ty się podziewał ostatnimi czasy? Ponad rok Cie z nami nie było 🙂

  1. Na facebooku się ukrywałem. A co do Olimpiady to w końcu szykowaliście się do niej 4 lata. A dużo ilość dyscyplin to nie moja wina a Komitetu Olimpijskiego. A poza tym czyż trzeba Xięca uczyć, że im bardziej skomplikowana tym łatwiej o przekręty i godziwy zarobek. Ta w Soczi miała kosztować 12Mld a wyszło 50. I nie dlatego, że upraszczali przepisy.

 2. Marcin jesteś gość. Strasznie mi brakowało takich konkursów. Gra łapała niezłego doła, myślałem o rezygnacji, a jednak okazuje się że może być życie na blogu i dobra zabawa. Dzięki

 3. Wykryłem wręcz przekręt, w skokach narciarskich na olimpiadzie z 9 lutego
  Wojtas
  9 lutego 2014 o 18:47

  Woj­tas, HS 105 indy­wi­du­alny, 4
  Odpowiedz
  kropek
  9 lutego 2014 o 18:48

  Kro­pek, HS 105 indy­wi­du­alny, 4

  z jakiej parafii kropek dostał srebro?

  1. No zgodnie z regulaminem, moim zdaniem. Po nim Wiedźma dała komentarz dopiero 18:59 więc powyżej 3 minut
   W opisie tej konkurencji jest za to taka dwuznaczność a mianowicie że wygrywają 3 pierwsze komentarze po których nie pojawi się żaden komentarz w ciągu 3 minut. I że nie może być jakikolwiek komentarz w tej samej minucie. Jak dam komentarz o np. 15:30 jako ostatni z czterech innych osób którzy dali wpis w tej samej co ja minucie tylko wcześniej a następna osoba umieści komentarz po 10 minutach to i tak jestem w czarnej dupie. Tak właśnie przegrał 9.02.2014 Adam89.
   Moim skromnym zdaniem te dwie rzeczy się wykluczają. Albo po którym nie pojawi się komentarz albo 3 minuty włącznie

 4. Albo pije za duzo mszlanego albo nie wiem, bo można to rozumowąć zę przed i po nie moze być komentarza w obrębie 3 min

 5. Ok, prościej by było, że nie może być rzadnego w tej minucie i w 3 kolejnych. Ale może nie chodzi o to żeby było prościej, dlatego już nie marudzę

 6. Właśnie odbywa się Kombinacja norweska, która składa się z 2 częsci: Nor­malna skocznia/10 km i Bieg na 10 km. W tym samym czasie odbywają się również Skoki na normalnej skoczni jeśli dobrze widzę. Czy skoki na normalnej skoczni to oddzielna konkurencja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *