Czarna Polewka

Czarna PolewkaZupa zwycięzców. Co może bowiem poprawić humor po krwawych bojach lepiej niż zupa, która nieodłącznie przypomina o tym, że żaden szanujący się ksiądz nie ma żony. Po każdej łyżce rasowy kapłan uśmiecha się coraz szerzej, bo wie, ilu facetów mu zazdrości wolnego stanu i zastępu gorących parafianek chętnych służyć swojemu ukochanemu księdzu w każdej sytuacji. Relikwia ta wpływa więc doskonale na humor i morale w parafii. A ty? Po ilu łyżkach się uśmiechniesz?

• poziom zdrowia: +10
  • poziom energii: +40
  • ilość wiernych: +40

Relikwia Czarna Polewka dostępna będzie dla graczy od 5 lvl w queście czasowym Z Zimną Krwią, który rozpocznie się 28.01.2014 o godzinie 19.30 i potrwa do 4.02.2014 do godziny 19.30. Aby ukończyć quest Z Zimną Krwią należy posiadać relikwię Kaszana.

Dodatkowo dnia 4.02.2014 po zakończeniu questu można będzie zdobyć znikomą ilość relikwii Czarna Polewka korzystając z odpustów.

Zdjęcia: Wikipedia 1, 2, 3

1. Stefun napisał(a):

Ciężko niektórym będzie wyklikać tą polewkę…

2. xyz napisał(a):

Coś droga ta polewka. Całe szczęście że szybko leci i jutro relka będzie w sejfie 😀

3. mn2006 napisał(a):

brzydko wygląda ta polewka… ale bonusy git 😉

4. Alojzy-Mucha napisał(a):

Co brzydko, gdzie brzydko?
    Polewka jest ładna i apetyczna.
    Że cieżko będzie na nią zasłużyć – ano prawda, ale przecież nie każdy (leniwy) proboszcz ma do niej prawo. Ostatnie tygodnie jakoś smętnie na parafi płyną a tu niby karnawał, coś sie powinno dziać wiec cieszmy sie że wreszcie coś sie dzieje.
    Ja jestem na tak, a nawet pisałbym sie na dolewkę (Questów znaczy sie:)