Nowy system zakupu odpustów

W  związku z walką z multikontami dziś ok. 17:00  zostanie wprowadzony nowy system zakupu odpustów. Każdy gracz przy zakupie odpustów będzie musiał podać podać adres zamieszkania (skrzynkę pocztową lub paczkomat) a kupon po zakupie zostanie mu wysłany kurierem bądź pocztą. To powinno zniechęcić do używania kilku kont jednocześnie. Poniżej przedstawiamy wzór kuponu.

kupon

Tagi: ,

1. Antykatolik napisał(a):

Od dawna oto postulowałem, brawo!!! Mam nadzieje że numer PESEL będzie także wymagany celem zamówienia??

Przy okazji zapytam, a co z zapowiadanym od dawana przez Papiestwo okresem ochrony własnej parafii za odpowiednia ilośc odpustów. I kiedy w koncu podacie jaka będzie cena ministrantów kupowanych za odpusty. Czy planujecie rabaty przy wiekszych zakupach?

2. TomaszM napisał(a):

Nie bardzo rozumiem. Czy to oznacza, że zostaną anulowane dotychczasowe formy płatności- sms i przelewem z konta?

3. szewcu napisał(a):

Bujać to My ale nie Nas 😉

4. WiedzmaShila napisał(a):

Trochę słaby ten żart 😛

5. Void napisał(a):

Proponuję zlikwidować płatności smsem i przelewem na rzecz osobistego stawienia się w papiestwie i uiszczenia opłaty w gotówce.
    Osobiście uważam dotychczasowy sposób płatności za bezużyteczny. Wszak każdy proboszcz woli nosić namacalną papierową walutę, niż jakieś plastikowe pseudopieniądze :).

6. Kubarex napisał(a):

Zapomniałeś dodać, że z dniem dzisiejszym wszystkie dotychczas nabyte odpusty tracą ważność, ponadto, za dodatkową opłatą,osobistym dostarczeniem odpustów pod wskazane adresy zajmie sie niejaka Wiedźma Shila. Przy zakupie powyżej 2 szt, będzie dodatkowo dostarczała hot-dogi a powyżej 5 szt. – lody.
    Ave Prymas Aprylis !

7. Cristoff napisał(a):

Osobisty odbiór w Rzymie byłby lepszy…
    PS. Niezły żart na Prima-aprilis

8. Marcin napisał(a):

A tak przy okazji. Czy ktoś wykorzystał niespodziankę ukrytą w kuponie?

9. Gazda napisał(a):

hihihi Ja
    dzięki za info Marcinie
    10 odpustów do przodu!

• Marcin napisał(a):

Żeby nie było, że żarcik był kiepski. Jeśli żarcik daje 10 odpustów spostrzegawczym xioncom to chyba jest dobry?

• WiedzmaShila napisał(a):

Ślepa D… jestem 😛 To chyba od nadmiaru wina mszalnego…. ;/
        A tak w ogóle jak mam dostarczać odpusty osobiście, to jakiś prom kosmiczny by się przydał… Wtedy będę mogła szybciej je dostarczać 🙂