Zbroja Czarnego Rycerza

Czarny Rycerz co prawda został pokonany przez króla Artura, ale jego legenda została. Pozostał też sposób zarobku – pobieranie myta za przejście przez most lub patrząc bardziej współcześnie za korzystanie z parafialnej dróżki. Kto chce przejść na skróty ten płaci, a reszta niech chodzi dookoła. Przy okazji zbroja chroni twoje zdrowie podczas procesji do innych parafii.

• poziom zdrowia: +15
  • miejsce na C$: +10000
  • przyrost C$: +10

Relikwię Zbroja Czarnego Rycerza można zdo­być w queście sta­łym pt: Monti Paj­ton 2. Quest ten roz­pocz­nie się 02.04.2014 o godzi­nie 12:00. Dostępny jest dla księży, któ­rzy jakimś cudem zdo­byli 6 lvl i ukończyli quest Monti Pajton 1 .

Zdjęcie na podstawie Wikipedii

Jeden komentarz do “Zbroja Czarnego Rycerza”