Mroczne proroctwo

Proroctwo Sybila

Dziś po północy nasz parafialny lingwista odszyfrowali zalany tydzień temu kawą ojca przeora fragment proroctwa Sybila. Były w nim zapisane te tajemnicze słowa:

„W ostatni poniedziałek czerwca roku pańskiego dwadzieścia i jedenastego na pół minuty ogarnie Was chaos. Parafianie uciekajcie z parafii. Wierni idźcie na pielgrzymkę, bowiem nadchodzi anioł zemsty”.

Niestety musiał przerwać dalsze tłumaczenie, by podrapać się po uchu. Ugryzł go bowiem komar. A czynność ta tak go rozproszyła, że wizja dalszego tłumaczenia uciekła. A tekst nie tak dawno prosty znów ukrył swoją tajemnicę.

Czy ktoś z wiernych potrafi rozszyfrować te słowa? Czy też musimy czekać aż swędzenie minie i dowiemy się reszty?

Dokumenty Old Found przez Randi Klugiewicz

1. anqu pisze:

Czyżby jakieś poważne zmiany w grze? Mam wyprzedawać relikwie i zbierać wiernych na Armagedon? Pół minutowy koniec świata? Masz tu relikwię „Repellent” i niech WIZJA powróci!

2. Marcin pisze:

Trudno powiedzieć, bo tekst jest dość tajemniczy. Ale może coś z obrazka da się wyczytać?

3. Marcin pisze:

To pewnie ta kawa co wcześniej tekst proroctwa zamazała teraz poprzestawiała litery wpisu. Stąd zmiany. Bo przecież ja nie mogę zmienić pomysłu nowego wydarzenia. Nie przystoi mi takie zachowanie.

4. Parafianin pisze:

Staramy się odczytać resztę, ale ciężko to nam idzie. Znowu coś się nam wylało na pergamin. Wino i kawa. No i ciastka. Ciastka się nie wylały. Ale okruszki są złośliwe i potrafią dać nieźle w kość.

Ale coś udało się odczytać. Kiedy zegar słoneczny trzy razy zapieje a kalesony księdza dobrodzieja wyschną stanie się… dalej nieczytelne a następnie jakieś cyferki 2-1-0-0 i dalej nieczytelne.

5. Yoda pisze:

a więc gdy słońce zajdzie o 21:00 coś sie pojawi 😀

6. Yoda pisze:

no tak, mysle ze zacznie sie dokładnie o 20:57 i skończy o 21:00 :D:D:D . Wtedy to ma sens 😛

7. Yoł pisze:

Panowie ile graczy wykonało 1000 sek?
    Będzie można zarobić na zegarku czy raczej nie? ;d

8. parafianka pisze:

Tylko 144 ?
    To ile teraz macie założonych kont?

9. temp pisze:

„Dwadzieścia i jedenastego” czyli o 20:11 przez pół minuty wyzerujecie nam armię?

10. Marcin pisze:

było roku pańskiego dwadzieścia i jedenastego czyli raczej w 2011 roku ale być może Ty wiesz lepiej. Trzeba będzie się nad tym głębiej zastanowić.