Encyklika „Nihil novi”

5

Swoją encykliką „Nihil novi” Rzym wprowadza prawo nakazujące zatrzymywać zegary na czas snu Jego Świątobliwości. Nic ciekawego nie może bowiem umknąć jego uwadze. Tym samym obchody przyjścia lata zwane też z pogańska Sobótką oraz Nocą Kupały a zasymilowane przez nasz kościół do obchodów Nocy Świętojańskiej należy przesunąć o 48h, gdyż tyle podczas ostatniej doby spał Jego Świątobliwość. I niech niedowiarkowie nie łapią za kalkulatory, bo to jeden z cudów ojca naszego Kościoła. Tylko on jest w stanie spać przez 48h ciągu 24-godzinnej doby.

Jak głoszą plotki za sprawą pogotowia strajkowego ogłoszonego przez ministrantów nie ma potrzeby i uzasadnienia do przesuwania terminu rozpoczęcia wakacji. Wybrani proboszczowie mogą już sprzedawać Standardowe Pakiety Błogosławień Komunikacyjnych dla wyjeżdżających na wakacje.

5 komentarzy

 1. malpa napisał(a):

  widzę że kawałek mojego pomysłu na questa został zaczeronięty:) oby coś dobrego z tego było, może znowu cos elitarnego??

 2. Marcin napisał(a):

  Nie sądzę aby było to elitarne. No chyba, że strasznie trudno będzie to osiągnąć. Może quest czasowy 00.00-00.01? Bo zaczarowany kwiat paproci jest widoczny tylko o północy.

 3. rookie napisał(a):

  to raczej wygląda jak zapowiedź urlopów niż nowego questa

 4. Marcin napisał(a):

  Z moich przecieków a mam ich sporo odkąd hydraulik zaginął to raczej o quest chodzi.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.