Encyklika „Nihil novi”

Swoją encykliką „Nihil novi” Rzym wprowadza prawo nakazujące zatrzymywać zegary na czas snu Jego Świątobliwości. Nic ciekawego nie może bowiem umknąć jego uwadze. Tym samym obchody przyjścia lata zwane też z pogańska Sobótką oraz Nocą Kupały a zasymilowane przez nasz kościół do obchodów Nocy Świętojańskiej należy przesunąć o 48h, gdyż tyle podczas ostatniej doby spał Jego Świątobliwość. I niech niedowiarkowie nie łapią za kalkulatory, bo to jeden z cudów ojca naszego Kościoła. Tylko on jest w stanie spać przez 48h ciągu 24-godzinnej doby.

Jak głoszą plotki za sprawą pogotowia strajkowego ogłoszonego przez ministrantów nie ma potrzeby i uzasadnienia do przesuwania terminu rozpoczęcia wakacji. Wybrani proboszczowie mogą już sprzedawać Standardowe Pakiety Błogosławień Komunikacyjnych dla wyjeżdżających na wakacje.

5 komentarzy do “Encyklika „Nihil novi””

1. widzę że kawałek mojego pomysłu na questa został zaczeronięty:) oby coś dobrego z tego było, może znowu cos elitarnego??

2. Nie sądzę aby było to elitarne. No chyba, że strasznie trudno będzie to osiągnąć. Może quest czasowy 00.00-00.01? Bo zaczarowany kwiat paproci jest widoczny tylko o północy.