Mroczne proroctwo II

Swędzenie nie mija. I nie pozwala się na dłużej skupić na tekstem. Nasz lingwista i jego zespół muszą zażywać doustnych, płynnych środków znieczulających 40vol+.

Jednak podczas ostatniej świadomej sesji nad pergaminem udało się odczytać jeszcze trochę:

„Albowiem kichnie on nie 7 razy. I 7 nie będzie liczbą kichnięć. Gdyż 7 razy kichasz w dniu zwykłym a ten dzień nie będzie zwykły. Jego pióra to sprawią…”

7 kichnięć? Zaczynamy rozumieć. Głowa naszego kościoła codziennie rano kicha 7 razy a kongregacja Strażników Wiary na tej podstawie ustala limit poziomów ataków dla kleru. I pod karą ekskomuniki nie można męczyć księży spoza tego zasięgu. No chyba, że chodzi o inne kichnięcia. Kiedyś przecież Jego Świątobliwość kichał 5 razy prawą dziurką a jeszcze wcześniej 10 razy ale obiema. Może to jednak coś innego?

1. tomek napisał(a):

bedzie „happy hour” w trakcie którego zostaną zniesione limity ataków w obie strony

to ma być ten chaos ? myślałem, że trzeba wysłać wojsko na pielgrzymkę bo przyjdzie anioł zemsty i powybija tych co zostali w parafiach….

2. Marcin napisał(a):

Albo jesteś księże Tomku prorokiem albo lepiej odczytujesz zwój niż nasz lingwista. I jeśli masz rację to faktycznie anioł zemsty może nieco zaburzyć algorytm walki. Póki co wstrzymujemy się z komentarzem aż pergamin nie potwierdzi lub zaprzeczy Twoim słowom.
    Ale podoba się nam kierunek Twojego myślenia.

3. parafianka napisał(a):

To miło, że ostrzegacie….

Tym, którzy nie czują się gotowi, pozostaje tylko jedno:

Wojsko na pielgrzymkę, relikwie i kasa do sejfu.
    Przeczekać, niech się wykrwawią wielkie armie, w małych i dużych wojenkach.
    To co z nich zostanie, da się wybić, w późniejszym terminie.

Istotnie, niezły to sposób na wyrównanie szans dla słabszych graczy. Chylę czoło, przed pomysłem:).

4. rookie napisał(a):

@parafianka
    nie liczyłbym na jakąś wielką zmianę sił, jeżeli ktoś będzie miał się wykrwawić to ci którzy i tak nie mieli szans

5. NowyGracz napisał(a):

@parafianka
    optymistka, nie wiem co by sie musialo stac by mnie podkusilo by bic ludzi ktorzy maja zblizone wojsko do mnie. Nie chce tracić po 2-3mln atk/defa na 1 atak ^^.

6. parafianka napisał(a):

@anqu

Ja się nie cieszę, tylko zaczynam się zastanawiać „who is who in Parafia.biz” ………..

• Parafianin napisał(a):

A tego nie wiedzą nawet najstarsi parafianie 🙂

• anqu napisał(a):

@parafianko.
      Ja jestem spokojnym proboszczem. Żyję z tego jak mnie atakują bo wtedy wygrywam. W drugą stronę różnie bywa… Nie wiem jaka duża armia daje przewagę, więc zbroję się i zbroję…. A kiedyś trzeba wypróbować te militarne zabawki.

7. xxx napisał(a):

Dobra jak mnie wqoncu wyzerują to będę miał pretekst żeby skończyć z grą, bo już mi się niestety nudzi.. ;/