Koniec święta „1000 fanów na FB”

Questem „1000 sekund” kończymy świętowanie wydarzenia „1000 fanów na Facebooku”. Jest nam bardzo miło, że polubiliście naszą grę.  A my zaczynamy się szykować na „2000 fanów na Facebooku”. I tylko od Was i Waszych znajomych zależy kiedy to będzie.

Questy 1000 godzin, 1000 kwadransów powoli zbliżają się do końca. Jeden wolniej, drugi szybciej.  Questy 1000 minut i 1000 sekund przeszły do historii. I jeśli uważacie, że ten ostatni był krótki to w weekend czeka na Was jeszcze coś krótszego. I nie mówię o mojej koncentracji uwagi przy poszukiwaniu literówek we włanysch wpyoiwdziaech.

1. anqu pisze:

Czy łykend zaczyna się w piątek popołudniu czy w sobotę? Na Parafii oczywiście.

2. Marcin pisze:

W piątek wieczorem.

3. zonk pisze:

apeluje do co najmniej 20 uzytkownikow fejsa, zeby odklikneli lubie to parafii. wtedy liczba spadnie na chwile ponizej 1000 i znow bedzie okazja poswietowac 😀

4. anqu pisze:

@Marcin
    Dobrze by było wcześniej wiedzieć, o której to jedno kliknięcie trzeba wykonać. 1 minuta to bardzo mało czasu, a zegarki różnie chodzą. Te lepsze chodzą szybko a złe powoli. Można przegapić ten Kwiat Paproci.

5. Marcin pisze:

Zatrudnimy Uzbecko-Turkmeńskich botaników do zbadania czasu kwitnięcia kwiatu paproci.

A co do tych, którzy przestali nas chwilowo lubić – zmniejszenie liczby poniżej 1000 a potem ponowne jego osiągnięcie nie przywróci święta FB1000. Czekamy teraz na 2000 fanów.
    A poza tym tylko tym co nas lubią wyświetlają się na Wallu informacje o darmowych odpustach i innych atrakcjach.