Licytacja wigilijna – zwykła

W związku z wigilią okrągłej 97 rocznicy otwarcia bez większych ceremonii Kanału Panamskiego zapraszam do licytacji 2 Fotelików z Wraku. Są to zapasowe foteliki z wraku wiadomo którego Tupolewa, którego wiadomo kto rozbił na obcej ziemi a potem wiadomo którzy próbowali zatrzeć ślady przez zatopienie wraku w wodach Kanału Panamskiego. A my ocalimy i osuszymy prawdę a przy okazji zasilimy fundusz „Pokrzywdzonych przez wiadomo co i wiadomo gdzie”.

Zasady licytacji są następujące:

1. Każdy gracz ma prawo podać jedną ofertę.

2. Oferta musi być wielokrotnością 1000C$.

3. Zgłaszanie ofert zaczyna się 13 sierpnia 2011 o godzinie 00:01 a kończy się 14 sierpnia 2011 o 21:00 (czasu bloga).

4. Fotelik z Wraku dostanie gracz, który zaproponuje najwyższą sumę oraz gracz, który zaoferuje 10 najwyższą sumę (gracz z sumami z miejsc 2-9 oraz powyżej 11 nie dostają nic).

4a. W przypadku dwóch lub więcej ofert na tę samą sumę (najwyższej i/lub dziesiątej) zostanie przyjęta ta oferta, która została wcześniej wysłana.

4b. Oferty nie będą ujawniane dopóki nie zostanie zakończona licytacja. Oferty sprzed rozpoczęcia licytacji są nieważne.  (patrz pkt 3)

5. 15 sierpnia relikwie zostaną wystawiona na rynek po cenie zaproponowanej przez tych graczy. Gracze będą mieli 48h na odebranie relikwii z Wolnego Rynku. Po tym czasie oferta przepada.

6. Gracze, którzy nie odbiorą z rynku nagród oraz ci, którzy zaproponują sumę większą niż aktualna maksymalna pojemność parafii (dzięki budynkom i relikwiom) automatycznie trafiają na czarną listę i zostaną wyłączeni z możliwości uczestniczenia w innych aukcjach organizowanych na blogu.

7.  Spory związane z licytacją rozstrzyga Marcin.

73 komentarze do “Licytacja wigilijna – zwykła”

1. Marcinie ? Poproszę dokładniejsze informacje. Z nocy 12 na 13 sierpnia? Czy z nocy 13 na 14 sierpnai bo nie wiem

2. kolejny crap…. Marcinie tymi ostatnimi konkursami dobitnie pokazujesz ze dobrze jest miec kilka kont na parafia.biz ,u mnie na poczcie juz pojawilo sie ogloszenie o Generalskim Epolet… Prosze Cie bardzo nie organizuj wiecej konkursow w ktorych żądzą multikonta ,zmienne ip ….

1. Konia z rzędem temu kto potrafi w 100% odsiać multikonta.
      Z resztą mógłbym wystawić ten fotelik na wolnym rynku bez żadnych warunków? Czy to zwiększyło by szanse uczciwych graczy? A tak przynajmniej jest zabawa i nie trzeba non-stop śledzić gry aby coś załapać.