Quest Czasowy Londyn

Anglikańskie szefostwo doszło do wniosku, że warto poprosić o pomoc. Warto poprosić kogoś z kraju, który ma spore doświadczenie w walkach, powstaniach i wojnach. Całe szczęście, że nie są zbyt obryci w historii…

Dlatego pakujesz trzy podróżne relikwie i udajesz się na zagraniczny Quest. Na wyspach możesz sporo zarobić. Pomożesz staruszce, upolujesz kilka leniwych PLISNOŁÓW i przywieziesz kupę C$. Pod warunkiem, że masz przynajmniej 17 LVL oraz posiadasz 3 relikwie podróżne. Przydadzą ci się: Kamizelka Ochronna, Niezbędnik Złotej Rączki oraz Skarbona Mała.

Quest ten jest questem czasowym. Wystartuje 9.08.2011 (wtorek) o godzinie 19:45 i potrwa do 16.08.2011 (wtorek) do godziny 19:45. Za jego wykonanie nie otrzymuje się relikwii. Po prostu zamienia się energię i zdrowie na C$.

9 komentarzy do “Quest Czasowy Londyn”

  1. @Kazimir
    Domyślam się że dlatego, iż Wieczny Spokój mają tylko starzy gracze i nie ma szans kupić go gdzie indziej jak na czarnym rynku.

    @Igon
    Jakby ktoś zaczął teraz to wbiłby 17 level a relikwie kupił, wszystkie są na rynku w rozsądnych cenach. Wszystko ma być dostępne po tygodniu gry?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *