Quest Czasowy Londyn

9

Anglikańskie szefostwo doszło do wniosku, że warto poprosić o pomoc. Warto poprosić kogoś z kraju, który ma spore doświadczenie w walkach, powstaniach i wojnach. Całe szczęście, że nie są zbyt obryci w historii…

Dlatego pakujesz trzy podróżne relikwie i udajesz się na zagraniczny Quest. Na wyspach możesz sporo zarobić. Pomożesz staruszce, upolujesz kilka leniwych PLISNOŁÓW i przywieziesz kupę C$. Pod warunkiem, że masz przynajmniej 17 LVL oraz posiadasz 3 relikwie podróżne. Przydadzą ci się: Kamizelka Ochronna, Niezbędnik Złotej Rączki oraz Skarbona Mała.

Quest ten jest questem czasowym. Wystartuje 9.08.2011 (wtorek) o godzinie 19:45 i potrwa do 16.08.2011 (wtorek) do godziny 19:45. Za jego wykonanie nie otrzymuje się relikwii. Po prostu zamienia się energię i zdrowie na C$.

9 komentarzy

 1. spantek napisał(a):

  w końcu sensowna kasa… 😉

 2. filiusz napisał(a):

  Brawo, b. dobry pomysl 🙂

 3. Xander napisał(a):

  Sensowna to przyjdzie inflacja po tym queście 😛

 4. Xander napisał(a):

  A Skarbony idą w górę że hej 🙂

 5. Igon napisał(a):

  Wszystko jest super dla „starych” graczy, ciekawe jakby ktoś teraz zaczął jakie miałby szanse…

 6. Abrakadabra napisał(a):

  Podbój Londynu rozpoczęty!

 7. Kazimir napisał(a):

  Dlaczego do Zamiany potrzebna jest Skarbona Mała, a nie Wieczny Spokój?

 8. tjam napisał(a):

  Ale nie ma takiego miasta – Londyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój…

 9. Xander napisał(a):

  @Kazimir
  Domyślam się że dlatego, iż Wieczny Spokój mają tylko starzy gracze i nie ma szans kupić go gdzie indziej jak na czarnym rynku.

  @Igon
  Jakby ktoś zaczął teraz to wbiłby 17 level a relikwie kupił, wszystkie są na rynku w rozsądnych cenach. Wszystko ma być dostępne po tygodniu gry?

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.