Bij Bolszewika

Na strychu znalazłeś stary plakat. Chyba był własnością twojego dziadka. Ale hasło ma aktualne do dziś. I dzięki niemu wpadłeś na nowy pomysł dla zaangażowania parafian. 15 sierpnia zrobicie pogrom bolszewików. Skoro nie chcą się przyłączyć do parafii to po dobroci to trzeba ich będzie przekonać siłą. Będziesz pierwszym księdzem, który będzie miał bolszewickich parafian.

• ilość wiernych +158
  • Ministranci: +0,5 do ataku
  • Lektorzy: +5,1 do ataku
  • Organiści: +55 do ataku

Relikwia Bij Bolszewika powstała według pomysłu Marcina. Zajmuje się on także tworzeniem gier planszowych. Jedną z gier, które przygotował –  jest gra planszowa pt Wybory

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie (warto czekać) można kupić w następujących godzinach:

• 12:10 – 12:15
  • 15:10 – 15:15
  • 18:10 – 18:15
  • 22:10 – 22:15
  • 01:10 – 01:15
  • 04:10 – 04:15
  • 09:10 – 09:15

zdjęcie: wikipedia

1. Szymon pisze:

Ta relikwia już była?

2. Faktorek pisze:

Uwielbiam relikwie z +do ilosci wiernych, to takie zakamuflowany +do przyrostu C$

3. rook pisze:

czyli cena pewnie od miliona w górę ?

4. zulatino pisze:

A o każdej porze taka sama cena czy jak jest np. o 1,4 godzinie w nocy jest niższa niz taka w dzien?

5. Jacek pisze:

Zlitujcie się i dajcie jakąś nową do obrony. Dysproporcja ciągle rośnie i jestem zmuszony zdobywać jakieś stare obronne relikwie po kosmicznych cenach.

• Parafianin pisze:

Nie ma problemu – wystarczy coś zaproponować. I jak propozycja będzie przemyślana i kompletna to relikwia się pojawi.

6. Jacek pisze:

A propozycja może dotyczyć samej relikwii czy cały quest trzeba wymyślić razem z tłem prawdziwych wydarzeń?

7. Elizjasz_wiecznie_liżący pisze:

Proponuję stworzyć relikwię Kurdyjska Witryna nawiązującą do zamieszek w Londynie (kurdowie obronili swoje sklepy przed wandalami).

Bonusy:
    do ilości wiernych +50
    Małe Dewotki: 0 do ataku i +2 do obrony
    Babcie Moherowe: 0 do ataku i +34 do obrony
    Gospodynie Proboszcza: 0 do ataku i +567 do obrony

8. ja pisze:

A ja proponuję żeby na WR była relikwia bij bolszewika, bo obecnie jej nie ma a jest niezbędna do wykonania questa.