Kurs Zawodowy Poziomu 2

Dyplom ukończenia Kursu Zawodowego Poziomu 2 poświadcza, że brałeś udział w specjalistycznych szkoleniach. W szkoleniach, które nie były aż tak nudne jak się wydaje. Co prawda nie pozwoliły Ci na zdobycie konkretnej wiedzy, ale nie było wyboru. Relikwia nie do kupienia i trzeba było to przeżyć.  Ta trauma będzie Cię nawet w raju prześladowała. To koszmar. I na dodatek to księża księżom zgotowali taki los. Ale byłeś twardy i płakałeś tylko przez pierwsze 3 godziny szkolenia.

BONUSY:

  • poziom zdrowia: +2
  • poziom energii: +10
  • przyrost energi: +1
  • przyrost wiernych: +1
  • Organiści: atak +120
  • Gospodynie Proboszcza: obrona +290

Relikwia do zdobycia jedynie w Queście: Kursy Zawodowe Poziom 2

 

2 komentarze do “Kurs Zawodowy Poziomu 2”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *