Nowa dostawa

7

Jako, że stuknęło nam 3000 graczy na rynku pojawiła się nowa dostawa relikwii. Nie ma ich wiele, dlatego warto się spieszyć. A zmiany na wolnym rynku się szykują. Niestety z przyczyn niezależnych od nas, jeszcze nie są wdrożone. Ale będą. Muszą być.

7 komentarzy

 1. TOp 20 napisał(a):

  Panowie kiedy pojawi się coś nowego na parafii?
  Jakby nie patrzeć z zapowiadanych rewolucji jak narazie mamy tylko nowe relikwie, podkreślenie w statystykach… i na tym koniec;d
  Pozdrawiam.

  • Parafianin napisał(a):

   Jak tylko programiści skończą inny projekt i znajdą czas aby wdrożyć to co zostało zrobione. Na razie mają czas tylko na poprawę błędów i drobne poprawki. Nad czym i my szczerze ubolewamy i mamy nadzieję, że to zmieni się szybko 🙂

 2. Dorian napisał(a):

  Przesadzacie z ilością Relikwi!!!!! powino się zdobywac relikwie w walkach a nie na rynku po 300relikwi!! ZA DUZO ICH JEST!! rynek ma ponad 60 stron!!! a wy nadal dajecie relikwie!! nie robcie dostaw przez przynajmniej 2 miechy!! a jak dodajecie nowe relikwie to w liczbie 50-100 a nie 300… trzeba sie postarac o relikwie a nie wchodzisz kupujesz i spadasz… i tyle TAKIE MOJE ZDANIE pozdro

 3. Dorian napisał(a):

  Przesadzacie z ilością Relikwi!!!!! powino się zdobywac relikwie w walkach a nie w dostawach po 300relikwi!! ZA DUZO ICH JEST!! rynek ma ponad 60 stron!!! a wy nadal dajecie relikwie!! nie robcie dostaw przez przynajmniej 2 miechy!! a jak dodajecie nowe relikwie to w liczbie 50-100 a nie 300… trzeba sie postarac o relikwie a nie wchodzisz kupujesz i spadasz… i tyle TAKIE MOJE ZDANIE pozdro

 4. baranek_drapiezny napisał(a):

  A tak z innej beczki Parafianinie, męczy mnie to, że cały czas używane jest określenie ilość względem LICZBY jednostek sił zbrojnych. To nie jest prawidłowe wg reguł języka polskiego. Przecież słowo ilość jest zarezerwowane dla rzeczowników niepoliczalnych takich jak cukier czy woda. W przeciwieństwie do ww. rzeczowników, ministranci czy gospodynie są rzeczownikami policzalnymi.
  To chyba łatwo naprawić? Kurcze, chociaż wy nie popełniajcie błędów gramatycznych.
  😛

 5. Bubek napisał(a):

  Miały być zmiany na Wolnym Rynku, a tu ceny jak z Księżyca:
  – Wąż Strażacki św Floriana – 99998877 C$
  – Skarbona Mała – 4294967295 C$
  Kto to kupi?
  Dalej rynek służy za przechowalnię relikwii, czas skończyć te spekulacje drodzy Parafianie 😉

  • Parafianin napisał(a):

   o wolnym rynku i przyczynach tego, że jeszcze nie został zmieniony można przeczytać na blogu. Pracujemy nad tym. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.