Kropidło Rozkoszy

kropidlo-rozkoszyTo rozkoszne, kiedy każde machnięcie ręką sprawia, że twój mieszek puchnie. Puchnie od czarnych dolarów ma się rozumieć. To prawdziwa rozkosz. Rozkosz zaklęta w kropidle. Takie kropidło powinien mieć każdy ksiądz. Proste w obsłudze, skuteczne jak diabli… znaczy jak święty Norbert czy inny Zygmunt. Przydaje się na każdej parafii. Jest lepsze od nawróconej grzesznicy, bo tylko twoje. Rozkosz płynąca z jej posiadania, rozpływa się na całe twoje ciało i opanowuje twój umysł.

• poziom zdrowia: +10
  • poziom energii: +10
  • miejsce na C$: +250000
  • ilość wiernych: +25

Relikwia Kropidło Rozkoszy jest do zdobycia w queście czasowym o nazwie Robocza Sobota. Quest Robocza Sobota rozpocznie się 19.04.2014 o godzinie 1:00 i potrwa do 21:00 tego samego dnia. Quest dostępny dla graczy od 1 lvl.

zdjęcie: wikipedia

Jeden komentarz do “Kropidło Rozkoszy”