Pamiątka Mszy Piątkowej

6

pamiatka-mszy-piatkowejSą takie piątki w roku podczas, których nie ma mszy. To zawsze cię bolało.  Tak być nie może. W twojej parafii będzie w ten dzień msza. Ty ją odprawisz. Ta relikwia jest na to najlepszym dowodem. Nie obchodzi cię co mówią inni. To twoja parafia i ty ustanawiasz prawo. Jak będziesz chciał, to msze będą nawet siedem razy dziennie. No ale nie chcesz, bo kiedyś musisz odpoczywać i wydawać ciężko zarobione C$.

 
 
BONUSY:

 • ilość wiernych: +50
 • przyrost C$: +5

INFORMACJE:

Relikwia Pamiątka Mszy Piątkowej jest do zdobycia w queście czasowym Wielka Piątkowa Msza. Quest rozpocznie się 18.04.2014 o godzinie 20:00 a zakończy tego samego dnia o godzinie 21:00. Wszak msza nie może trwać zbyt długo. Quest dostępny dla graczy od 1 lvl.

zdjęcie: wikipedia

6 komentarzy

 1. Metroniusz napisał(a):

  To może jeszcze coś z okazji sobotniego dnia ciszy, z questem trwającym do zmierzchu? Wszak tego dnia czas ustawowej ciszy również trzeba uczcić np. strzelając karbidem. Tylko żeby nie trzeba było w tym celu w kopalni się zatrudniać!

 2. TomaszM napisał(a):

  Kupię pamiątkę, bo oczywiście w pracy jestem do 22, znaczy się mszę odprawiam 🙁

 3. Asozial_Wurst napisał(a):

  Sprze­dam Pamiątkę Mszy Piątkowej

 4. GREZAKOV napisał(a):

  Co to Qqkurestwo takie drogie :)??

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.