Pamiątka Mszy Piątkowej

pamiatka-mszy-piatkowejSą takie piątki w roku podczas, których nie ma mszy. To zawsze cię bolało.  Tak być nie może. W twojej parafii będzie w ten dzień msza. Ty ją odprawisz. Ta relikwia jest na to najlepszym dowodem. Nie obchodzi cię co mówią inni. To twoja parafia i ty ustanawiasz prawo. Jak będziesz chciał, to msze będą nawet siedem razy dziennie. No ale nie chcesz, bo kiedyś musisz odpoczywać i wydawać ciężko zarobione C$.

• ilość wiernych: +50
  • przyrost C$: +5

Relikwia Pamiątka Mszy Piątkowej jest do zdobycia w queście czasowym Wielka Piątkowa Msza. Quest rozpocznie się 18.04.2014 o godzinie 20:00 a zakończy tego samego dnia o godzinie 21:00. Wszak msza nie może trwać zbyt długo. Quest dostępny dla graczy od 1 lvl.

zdjęcie: wikipedia

1. Metroniusz napisał(a):

To może jeszcze coś z okazji sobotniego dnia ciszy, z questem trwającym do zmierzchu? Wszak tego dnia czas ustawowej ciszy również trzeba uczcić np. strzelając karbidem. Tylko żeby nie trzeba było w tym celu w kopalni się zatrudniać!

2. TomaszM napisał(a):

Kupię pamiątkę, bo oczywiście w pracy jestem do 22, znaczy się mszę odprawiam 🙁

3. Asozial_Wurst napisał(a):

Sprze­dam Pamiątkę Mszy Piątkowej

4. GREZAKOV napisał(a):

Co to Qqkurestwo takie drogie :)??