Wizyta Kim Ding Minga

Zapraszamy 23.04.2014 po 20:00 na spotkanie z słynnym podróżnikiem. Gościem specjalnym będzie:

Lichwiarz Kim „Podróżnik” Ding Ming

Pochodzi z dalekiego Wschodu. Nikt go naprawdę nie widział, choć jego wizerunek jest znany wszędzie. Wychowany na legendzie Aladyna wciąż podróżuje i poszukuje latającego dywanu. Niestety rosnące ceny benzyny zmuszają go do sprzedaży niektórych znalezisk. Jego zdezaktualizowany terminarz można jeszcze sprawdzić na jego stronie – tylko po co? Ludziom lubiącym podróże udziela rabatów (zamiast 200% marży dodaje tylko 100%).

W swoich magazynach trzyma póki co:

 • Buty Shaq’a
 • Ciężarówka Śmierci
 • Samochodzik z klocków
 • Waliza Radości
 • Chudy Koń
 • Hiszpański Maszynista
 • Pancerna Limuzyna
 • Rower ks. Mateusza

A może coś więcej? Trzeba pytać bezpośrednio u niego.

A ogólnie to będzie mało i drogo.

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

31 komentarzy do “Wizyta Kim Ding Minga”

 1. Z podróżowaniem ma sporo na pewno zegarek szefa, wszak musi wiedzieć jaki jest czas, a jeżeli podróżuje ciężarówka śmierci to pewnie potrzebne mu święte gumy na wypadek gdyby złapał kapica. Pochodzi z dalekiego wschodu więc będzie przekraczał granice na Ukrainie ,a tam nie za ciekawie potrzebna relikwia do samoobrony dla świętego spokoju tzn zabójczego spokoju . Podróż to daleka a człowiek samym powietrzem nie żyje . Pewnie zajada się świętymi donutami bojowymi i popija sobie małymi flaszeczkami które dostał od śpiewających aniołów. Gdy popije za dużo potrzebne mu pigułki na ból głowy… i tak pewnie skacowany przyjedzie do nas do dzieci bożych pohandlować ,a to wszystko po to by kupić troszkę benzyny. na najbliższej stacji kupi szóstkakowe paliwo i pojedzie z powrotem na wschód .

 2. Od razu piszę żeby ktoś miał to na uwadze. Dzisiaj mnie nie będzie ale jeżeli by ktoś chciał zarobić lub otrzymać Kalendarz to proszę zrobić więcej zakupów dla mnie 🙂

 3. Gdybyście widzieli moją minę, gdy przez przypadek kupiłem oponkę wydając połowę oszczędności, kupię buty shaq’a i inne rarytasy

 4. „brakuje mi 6-7 relikwi i to starych wiec raczej sie nie wymienie a co do sprzedaży to waliza-750 baniek buty i mapa 250-300”

  To sobie odkupie, ceny x 20 i więcej, super, przez tą pieprzoną oponkę nie mam fajnej relki, a jak to ktoś powiedział: „bogatsi staną się bogatszymi” i „biedni i tak gówno dostaną”

 5. od kopa widać nowy gracz zaskoczony realiami, podskocz troszkę w górę to go ktoś o głowę skryci jak się za bardzo będzie rzucał, dobra rada na przyszłość „każdy ksiądz jest potencjalnie twoim wrogiem albo cie wyrąbie na kasie lub się rzuci z kolegami na ciebie w kilku”

 6. a czy mozna liczyć na jakieś wyprzedaże maszynisty i limuzyny? bo w takich cenach to mało kto może kupić

   1. wiem bo mam od dawien dawna tak samo jak i limuzynę ale chciałem sobie jakieś zapasy zrobić na przyszłość 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *