Fajerwerki z Ziemi Świetnej

Cudowne fajerwerki przywiezione z Ziemi Świetnej. Świetna Ziemia to ojczyzna dobrej zabawy. Stamtąd pochodzą najbardziej rozrywkowe zakonnice. Tam również przekładane są siostry przełożone. Im częściej przekładane, tym lepiej przełożone. Im lepiej przełożone, tym lepiej zarządzają zakonnym majątkiem.
Fajerwerki poza doznaniami wzrokowymi powodują również dużo hałasu. Jego niezwykła częstotliwość sprawia, że okolicznym dziewicom majtki spadają do kolan, a staniki rozpinają się z trzaskiem. Zastanawiasz się jedynie czy istnieją staniki produkowane w rozmiarze niemowlęcym, bo starszych dziewic w swojej parafii sobie nie przypominasz. Zadbałeś przecież o to osobiście. Gdyby się jednak okazało, że jakaś dziewica się uchowała, to ochoczo nadrobisz zaległości.

• ilość wiernych +10
  • ilość wikarych +1
  • Ministranci: +0,5 do ataku
  • Lektorzy: +11 do ataku
  • Organiści: +150 do ataku i +1 do obrony
  • Małe Dewotki:  +0,5 do obrony
  • Babcie Moherowe:  +11 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +1 do ataku i +150 do obrony

Relikwia Fajerwerki z Ziemi Świetnej jest do zdobycia w queście czasowym o nazwie Sylwester.

Quest czasowy Sylwester rozpocznie się 30.12.2011 o godzinie 23:45 a zakończy 2.01.2012 o godzinie 1:15

zdjęcia: Balony izolowane przez Petr Kratochvil, Stół przez Petr Kratochvil, Ron przez Jani Ravas, Fajerwerki przez Petr Kratochvil

19 komentarzy do “Fajerwerki z Ziemi Świetnej”

1. A czy wszyscy narzekający dokładnie przeczytali, w których godzinach i dniach ten akurat quest będzie się toczył? 🙂

1. No nie wszyscy sie bawia czesc niestety pracuje a niewielka czesc moze sobie pozwolic na to zeby miec w pracy kompa i zaliczyc qescika bez stresu hihi .Wesolego Nowego Roku

2. Tak, Parafianin. Od dzis od 23.45 jak pojde spac, czyli dla mnie np od jutra do 2 poniedzialku do 1.15 czyli praktycznie do 23ej 1go. W miedzyczasie sylwester od 17 jutro do 12 pojutrze. Pozostaje ok 20h na questa

3. Być może też 'protestanci’ mają na myśli kłest Sylwester II, który rzeczywiście odbywać się ma w porze orgii sylwestrowej, ale jak impreza miałaby być taka jak Sylwester I, to chyba faktycznie lepiej już poklikać.

4. No wlasnie. 2 mniej wiecej 2x wiecej ode mnie wiec wiadomo ze tak szybko mozesz wykonac ten quest. Szczesliwego A.D. 2012