Defensywna Konewka Wspierająca

Urządzenie dwojakiego zastosowania. Niezbędna w kolekcji relikwii oraz dla każdego ogrodniczo i bojowo nastawionego księdza. Po pierwsze utrzymuje twoje rośliny w stanie odpowiedniego nawodnienia. Po drugie, w odpowiednich rękach może stać się śmiertelnie niebezpiecznym narzędziem. W obu przypadkach właściwe ręce to ręce gospodyni. I kwiaty podleje, i wrogowi przygrzmoci.

• Gospodynie Proboszcza: +2,2 do ataku i +1130 do obrony

Relikwia Defensywna Konewka Wspierająca dostępna jest w queście stałym Para­fialny Ziel­nik Zaka­zany 2 dla wszystkich graczy, którzy ukończyli quest Para­fialny Ziel­nik Zaka­zany.

Zdjęcia: Konewka przez Jiri Hodan, Wikipedia 1, 2 i 3

1. Benek napisał(a):

Ooo…. zacna relka… ciekawe czy bedzie można na niej troche expa zebrać ;]

2. WHT napisał(a):

zacny to kłest jest:
    26 169 zdrowia
    19 467 energii
    87 expa mozna/trzeba uświadczyć.
    (o ile się nie pomyliłem w obliczeniach na starym suwaku logarytmicznym)

3. Benek napisał(a):

Jeszcze nie wiem jak idzie, bo dopiero jutro skończe 1 część zielnika 😀

4. jacuś;) napisał(a):

oj naprawde ciezki 🙂
    ale lubie cos takiego przynajmniej nie wchodze na parafie sprawdzic czy czeegos nowego nie dali…

5. Rabenze napisał(a):

A co, jeśli ktoś ukończył 1 edycję Parafialnego Zielnika, a nie ma dostępu do dwójki?

• Parafianka napisał(a):

Ukończenie pierwszej edycji gwarantuje dostęp do drugiej. Odświeżenie strony powinno pomóc.

• Rabenze napisał(a):

Odświeżałem stronę na okrągło, z uporem maniaka i nie pomaga. Dodam, że Grabki Świętego Czesława wziąłem z questa, nie WR, więc ukończyłem 1kę i nadal nie mam dostępu do dwójki.

Czy Papiestwo ma w zanadrzu jakieś cuda na taką okoliczność?

• Parafianka napisał(a):

Cud na tę okoliczność to formularz kontaktowy w grze (http://parafia.biz/info/contact) czyli jedyny pobłogosławiony przez papieża kanał do zgłaszania wszelkiego rodzaju błędów i awarii. Gwarantuję, że informacja tak wysłana dotrze tam, gdzie trzeba.
          Przed wysłaniem maila można jeszcze sprawdzić czy quest się nie schował z boku czyli kliknąć kilka razy na „następne” w sekcji questów. Wbrew pozorom to najczęstszy problem.

• Rabenze napisał(a):

Formularz nie przyszedł mi do głowy. Co do Questów, jam jest stary wyjadacz i nie bardzo mam już jakie robić, więc nie schował się.

Dziękuję za pomoc.

6. domelossz napisał(a):

a u mnie gosposia biega z tą konewką jak szalona 🙂
    więc do sejfu i jak zasłuży to dostanie na chwilkę 🙂