Dziękuję

Dziękuję wszystkim za ostatni rok. Grało się miło. Starałem się pomóc Wam i uatrakcyjnić grę. Czy się udało – oceńcie sami. Wiele pomysłów zostawiłem adminowi. Mam nadzieję, że je zrealizuje. Bawcie się dobrze, bo ja kończę już grę.

P.S. Szkoda Czacha47, że nie udało Ci się zrobić skryptu/programu przeliczającego moje propozycje rankingów.

24 komentarze do “Dziękuję”

1. Sprawdź na samej górze rankingu. Nie sądzę aby ktoś mnie pobił. Ostatnio mialem ponad 4k przewagi nad następną postacią.

1. No cóż… Znakiem tego nie ma co sobie więcej czasu marnować, bez Ciebie to nie będzie już to samo. Jak usuniesz konto – usunę i ja.

PS. Odpisz czasem na GG

1. Jesteśmy w kontakcie. Czekam na wieści na temat naszego wspólnego pomysłu.A konta nie kasuję – niech będzie w przyszłości będzie co atakować dla graczy z przyszłego TOPu.

1. Guru, czytasz to… 😉 Jak tak dalej pójdzie to prędzej autostrady w Polsce wybudują niż nasz pomysł wyprodukujemy.

2. Myślę, że „starzy” gracze nie będą tykać „świętości”. Chyba, że kiedyś dorwą się „młode wilki”… 😉

1. Jest tylko jedna świętość :)…
          A tak technicznie czy to konto staje się częścią grypy Celtów czy nie będzie w ogóle ruszane? Pytam bo na górze jest dość mało farm 😛

2. Szkoda to fakt… Marcinie trzymałeś tą grę w kupie nawet wtedy, gdy admini robili wszytko, żeby Ją położyć doceniamy to.

3. Bardzo Ci dziękuję, Marcinie.
    Odwaliłeś kawał dobrej roboty.

Gdzie szukać drugiej takiej głowy pełnej pomysłów?
    Od tej pory nic w Parafii nie będzie takie same.

Czy oznacza to, że żegnasz się z nami na dobre, czy będziesz jeszcze wpadał?

Dzięki jeszcze raz i wszystkiego dobrego na nowej (dowolnie wybranej) drodze wirtualnego życia.

4. No cóż, jedni odchodzą a inni przychodzą, oby tych przychodzących było jak najwięcej.
    Nie znam gracza Marcina, ponieważ gram stosunkowo niedługo, ale jeżeli, z tego, co czytam, faktycznie dużo robił dla parafii, to lipnie, że odchodzi, nie znam powodów jego odejścia z kościoła, ale może jednak kiedyś wróci.
    Więc pomódlmy się za jego rychły powrót!!!

5. Wielka szkoda że nas opuszczasz Marcinie. Mam nadzieję, że swoją spuściznę przekazałeś jakiemuś swojemu synowi z nieprawego łoża i będzie można liczyć w niedługim czasie na jakieś ciekawe konkursy, bo szczerze powiedziawszy to one były naprawdę ciekawą odskocznią od trochę nudnawego ostatnio życia zwykłego proboszcza tej parafii. Jeszcze raz wielki szacun dla pracy jaką wykonałeś dla naszej organizacji.

6. A moim zdaniem to dobrze,Marcin jest moim zdaniem infantylny i stronniczy a jego pomysły dawno przestały mnie bawic.