Cudowny Asfalt

cudowny asfaltSkoro nie powstała w twojej parafii autostrada, na rynku pojawiło się trochę Cudownego Asfaltu. Pojawił się on w cudowny sposób. Nikt nie jest w stanie stwierdzić skąd się wziął. Ponoć ktoś czegoś nie dopatrzył, stróż odwrócił głowę na bramie, policjant udawał, że nie widzi, kierownik się nie zainteresował, inwestor pojęcia nie miał. Po prostu cud. Skorzystałeś z okazji i Cudowny Asfalt pyszni się na przykościelnych alejkach. Gospodynie uwielbiają po nim przemykać. Ponoć pieści ich stopy.

• przyrost Opłatków: +80
  • gospodynie proboszcza: +0,5 ataku i +725 obrona

Relikwia Cudowny Asfalt dostępna będzie w queście stałym pt. Alejki. Quest dostępny będzie dla graczy od 17 lvl, którzy ukończyli quest Autostrady. Quest Alejki rozpocznie się 24.09.2012 o godzinie 7:00

zdjęcie: fotogrph.com

1. PROBOSZCZ-GLAN pisze:

Panowie zwolnijcie troche bo zaraz nie będe wiedział co mam queścić :P:P:P:P:P:P

Na tak na serio to bardzo fajnie że nie próżnujecie 🙂

POZDRAWIAM!!!

2. gulasz pisze:

niemożna narzekać na brak zadań

3. czacha47 pisze:

No no, tyle się dzieje we wrześniu, wielkie dzięki. A może jakieś nowe budynki będą?

4. Stefun pisze:

Wszystko będzie gdzieś w przyszłości… To jak ten dobrobyt, który będzie kiedyś tam…

5. TwojeSumienie pisze:

oj drogie te relki coś ostatnio