Pan Klemens

pan klemensPan Klemens mógł zostać kelnerem jak jego ojciec. Jednak kiedyś poszedł do kościoła i tam trafił w oko pewnemu opatowi. Wykształcony przez niego został liczącym się piekarzem. Piekł bułki, bułeczki, bagietki i ciastka i wolnych chwilach haftował artystycznie i nawracał niewiernych. Udało ci się go zainteresować nowym rodzajem wypieków. Wypiekiem opłatków. Nie trzeba mówić ile dzięki temu zyskałeś.

• ilość wiernych +50
  • przyrost opłatków +50

Relikwia Pank Klemens do zdobycia w queście stałym pt: Rozmowy z Panem K. Quest ten rozpocznie się 17.09.2012 o godzinie 14:30. Quest dostępny dla graczy od poziomu 9.  Uwaga! Relikwia Pan Klemens zajmuje 2 miejsca w sejfie!

zdjęcie: wikipedia

1. GREZAKOV napisał(a):

Idealnie ;]

2. Stefun napisał(a):

Dlaczego wszystko w przyszłości?

3. wiki napisał(a):

Ładnie, ładnie. Tylko mam już mętlik w głowie, co, gdzie i kiedy się pojawi? Brawa dla adminów.

4. KsFerdek napisał(a):

Taka relka słaba a 2 miejsca zajmuje tyle relek i przyszłości ju nie wiem kiedy która pomysły toi wy macie

5. WiedzmaShila napisał(a):

Wy chyba tak specjalnie…. Żebyśmy nie narzekali na brak rozrywek, to jeszcze kilka przyszłościowych rzutów relek o chorych godzinach proponuję 😛

6. domelossz napisał(a):

ale skoro piecze opłatki to bonus powinien być raczej do przyrostu chyba 🙂