Chwała walecznym xioncom

50

Spis graczy z funkcjami ZADEKW związku z coraz bardziej napiętą sytuacją w różnych regionach świata Łatykan planuje stworzenie nowej struktury wojskowej. Rozwiązane zostaną wszystkie dotychczasowe zakony oraz parafialne organizacje paramilitarne. W ich miejsce zostanie powołany Zakon Agresywnej Defensywy i Ekonomicznej Krucjaty (w skrócie ZADEK), który wcieli w swoje szeregi wszystkie jednostki wojskowe a xioncom przyzna tytuły oficerskie. W razie wybuchu wojny nowa struktura szybciej osiągnie gotowość bojową a każdy duchowny będzie wiedział jakie są wobec niego oczekiwania.

Realność zagrożenia sprawiła, że Papiesz i jego Łupiesz podjęli historyczną decyzję aby tytuły oficerskie były przyznawane wg zasług a nie po znajomości czy za łapówki. Pozycję w ZADKU będzie określało doświadczenie bojowe xionców. Jego sprawdzenia będzie można dokonać za pomocą nowego Rankingu Bitewnego. Precedens ten wskazuje jak poważnie Łatykan traktuje zaistniałą sytuację geopolityczną.

ZADEK proponuje objęcie następujących funkcji:

Brat Popychadło – ZADEK nie ogranicza maksymalnej ilości Braci Popychadeł. Zgłoszenia dokonuje się od 9.03.2014 w Spisie Braci Popychadeł. Xionc pełniący tę funkcję ma prawo do używania tej relikwii.

Przełor Poligonowy – ZADEK ogranicza ilość Przełorów do 1/2 ilości Braci Popychadł. Zgłoszenia dokonuje się od 11.03.2014 w Spisie Przełorów Poligonowych. Xionc pełniący tę funkcję ma prawo do używania tej relikwii.

OP-Pat Sztabowy – ZADEK ogranicza ilość OP-Patów do 1/2 ilości Przełorów. Zgłoszenia dokonuje się od 13.03.2014 w Spisie OP-Patów Sztabowych. Xionc pełniący tę funkcję ma prawo do używania tej relikwii.

ProFincjał Sztabowy – ZADEK ogranicza ilość ProFincjałów do 1/2 ilości OP-Patów. Zgłoszenia dokonuje się od 15.03.2014 w Spisie ProFincjał Sztabowych. Xionc pełniący tę funkcję ma prawo do używania tej relikwii.

Generał Zakonny – ZADEK ogranicza ilość Generałów do 1/2 ilości ProFincjałów. Zgłoszenia dokonuje się od 17.03.2014 w Spisie Generałów Zakonnych. Xionc pełniący tę funkcję ma prawo do używania tej relikwii.

Wielki Mistrz – ZADEK ogranicza ilość Wielkich Mistrzów do 1/2 ilości Generałów. Zgłoszenia dokonuje się od 19.03.2014 w Spisie Wielkich Mistrzów. Xionc pełniący tę funkcję ma prawo do używania tej relikwii.

Funkcje obejmuje się niezależnie od siebie i można mieć ich kilka. To oznacza, że np: Wielki Mistrz może się zgłosić potem do spisu Braci Popychadeł. O dołączeniu do spisu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie warunku doświadczenia bitewnego.

Dodatkowo można spodziewać się okresowych szkoleń przeznaczonych dla xionców, którzy są w ZADEK.

50 komentarzy

 1. gulasz napisał(a):

  ciekawie się zapowiada

 2. Bozydara napisał(a):

  A do kiedy każda funkcja trwa?

 3. Stefun napisał(a):

  Ale o co chodzi????

 4. Kubarex napisał(a):

  Dżisas … Litości Marcinie … fakt, że jestem po kilku kielichach „Myszalnego”, ale nic nie skumałem .. 🙁
  Znaczy się już wygrałem, czy jeszcze nie ?
  Niezależnie od tego, co palisz – daj namiary na dilera 🙂
  Ave Psychotropy !
  K

 5. Bozydara napisał(a):

  To teraz się zacznie sieka, sprytnie to wymysliłeś, szacun za pomysł

 6. czyściciel napisał(a):

  Wydaje mi się czy nikt nie osiąga wielkiego mistrza?

 7. Bozydara napisał(a):

  Mnie sie wydaje że hans kloss by się zlapał jakby nie to że ma połowę przegranych

 8. Proboszcz-Glan napisał(a):

  Drogi Marcinie. Odpowiedz prosze na dwa pytania:

  1. Czy można należeć do dwóch zakonów??
  2. Czy jeżeli dziś nie zdąże to znaczy że relikwia przepada czy nie??

  • Marcin napisał(a):

   1. Zakon jest jeden ale można w nim pełnić kilka funkcji a tym samym mieć możliwość zakupu różnych zakonnych relikwii.
   2. Nagroda przepada wtedy jeśli zgłosisz się, dostaniesz funkcję i potem w ciągu 24h nie odbierzesz nagrody. Jeśli się zgłosisz zbyt poźno lub zbyt wcześnie (np. dziś) to nic nie przepada i możesz znów stawać do konkursu.

 9. Antykatolik napisał(a):

  Gorszego debilizmu juz nie mogłeś wymyslić. Zniszczyleś tą grę Marcin. Pora rozstac się z Parafią skoro papiestwo takie deblizmy akceptuje.

 10. Bozydara napisał(a):

  Nie przejmuj się tym idiotyzmem, zawsze sie znajdzie jakiś karaluch któremu coś nie pasuje, bardzo dobry pomysł według mnie, bardzo

  • Antykatolik napisał(a):

   Kroll, czy tam twójstary czy pod jakim nickiem dzisiaj piszesz, za karalucha zostaniesz ukarany.

   • Kroll napisał(a):

    czyste spekulacje, może jeszcze Gazda, Bozydara, grabarz83… za jakiego znowu karalucha. Tak gram całymi dniami połową kont top 20 i pakuje w nie odpusty, a Świstak zawija sreberka

 11. zumar napisał(a):

  Czyli jak, skoro daty zgłoszeń są tak ustawione, to zgłaszamy się na początek na Brata Popychadło i potem kolejno na wyższe rangi aż do osiągnięcia tej, która wyjdzie na podstawie arkusza ranking 3.1?

  Czyli jeśli mi wychodzi z rankingu ProFincjał Sztabowy, to kolejno mogę się załapać (ale nie muszę) na Brata (bo od 9), Przełora (bo od 11), OP-Pata aż do ProFincjała, ale nie wyżej, póki moje doświadczenie bojowe na to mi nie pozwoli?

  • Marcin napisał(a):

   Dokładnie. Możesz też zaczekać do 15.03 i zgłosić się do wszystkich 4 funkcji jednocześnie.

   • amonamarth napisał(a):

    A jakieś kwiatki miały być, chciałem je oddać na łukrainę w datku czy już koniec z questami?

   • zumar napisał(a):

    O 00:01 też mogę się zgłosić?
    I o ile mnie logika nie zawodzi, to w zasadzie wszyscy powinniśmy się zgłaszać na Brata Popychadło, bo im więcej niższych funkcyjnych, tym więcej będzie wakatów dla funkcji wyższych.
    NA jednego Mistrza przypadać musi 32 Braci.

    Zapowiada się BARDZO CIEKAWIE

    Super Marcin, że wróciłeś, gra znowu nabrała wiatru w żagle

 12. Chakotay napisał(a):

  Hmmmm gra na blogu,siakies obliczanie,rachunki o stopniu skomplikowania na poziomie PITu,a na koniec liczenie na mega fart,nieeeeeeeee odpuszcze,zostaje skromnie przy prawdziwej grze.
  Pomysly nie zaprzecze,ciekawe i w poteznej ilosci,niestety brak programistow,ktorzy wcielili by je do gry,stad to cudowanie.
  Garstka farciarzy zapalencow sie dorobi relek tak poteznych i elitarnych,ze nikt im nigdy nie dorowna.
  Mialem czuja,ze relki olimpijskie to dopiero poczatek totalnego podzialu na farciarzy i reszte.

 13. amonamarth napisał(a):

  Czyli Łukraina musi obejść się bez nich, szkoda

 14. Jacko napisał(a):

  Pomysł fajny wykonanie tragiczne. Ja jakoś to przeboleje, ale gdybym był nowym graczem pierdolnął bym to w pizdu.

 15. Proboszcz-Glan napisał(a):

  Nie narzekajmy tylko cieszmy się że się dużo dzieje bo jak Marcina nie było to narzekaliśmy że nic nie ma, Marcin jest to narzekamy że za dużo. Musimy sie określić na którą rzecz narzekamy 🙂 Z tego powodu może jakaś ankieta Marcinie 😛

 16. twojesumienie napisał(a):

  jak dla mnie super 🙂 co prawda pewnie przeczekam z zapisami ale co się odwlecze to nie uciecze 🙂

 17. dzieci_proboszcza napisał(a):

  czy zajmowanie jakiegokolwiek stanowiska do czegos zobowiazuje? Pytam bo zdarza mi sie wyjezdzac i nie miec dlugo dostepu do internetu 🙂

 18. wiki napisał(a):

  Z opisów wyglądało to masakrycznie niezrozumiale. Teraz pen powoli zaczyna się wszystko wyjaśniać i w koncu wszyscy docenią super pomysł. Brawo Marcinie.
  Mam nadzieję, że rynek się powoli nasyci i będę mógł się zapisać o bardziej przyzwoitej godzinie czyli rano.

 19. tomasino napisał(a):

  Mam pytanko może nie najmądrzejsze ale co tam. O każdą z funkcji można się starać tylko raz prawda? Jak będę mieć zbroje popychadła to już drugi raz o nią nie mogę się strać. Dobrze mówię?

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.